KPCS CZ a její lidé pomáhají

 

Společnost KPCS každým rokem participuje na vybraném charitativním projektu. Většinou se jedná o charitativní akci, jejíž výtěžek je věnován na zcela konkrétní účel. V letošním roce nebylo možné takovou hromadnou akci podpořit, a proto jsme se rozhodli napřímo pomoci těm, kteří se ocitli v nelehké životní situaci spojené s koronavirovou pandemií.

Vytipovali jsme subjekty, které pomoc opravdu nutně potřebovali. Poté jsme realizovali v rámci společnosti finanční sbírku. Na celkově vybrané částce se podíleli jak samotní zaměstnanci, kteří mezi sebou vybrali během jediného týdne 40 000 Kč, tak společnost, která danou částku zdvojnásobila. Za 80 000 Kč jsme nakoupili to, co bylo potřeba nejvíce - zejména potraviny, drogistické zboží, prací prášky, roušky, rukavice a dezinfekční prostředky.

Takto jsme podpořili:

  • 10 samoživitelů, kteří pečují o děti, a z důvodu koronavirové pandemie přišli o zaměstnání, nebo se dostali do obtížné životní situace. 5 obdarovaných bylo přímo z Prahy 10, kde naše firma sídlí, dalších 5 bylo z celé republiky. Každému samoživiteli byl doručen nákup v hodnotě 4000 Kč v závislosti na tom, co potřeboval nejvíce.
  • Domov seniorů v Chabařovicích - Dům pokojného stáří sv. Ludmily, kde pečují o osoby v seniorském věku a osobám ve věku od 55 let, trpící Alzheimerovou, stařeckou a ostatními typy demencí. V domově byl akutní nedostatek gumových rukavic a pracích prostředků, které jsme za částku 20 000 Kč zakoupili a předali.
  • Dětský domov Kašperské Hory – žije zde v rodinných skupinách ve 4 bytech 32 dětí různého věku a pohlaví. Domov vítal jakoukoli pomoc, a protože zde byl velký nedostatek prostředků osobní hygieny, nakoupili jsem zejména šampony, mýdla, pasty na zuby, zubní kartářky apod. v částce 20 000 Kč.

Každá pomoc je důležitá a reakce obdarovaných to jenom potvrdila.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-a-jeji-lide-pomahaji

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

Kontaktujte nás
map us
map eu