Microsoft 365

Microsoft 365 již není "nice to have"

Touch the future. #DigitalOrganization

Microsoft 365 - vše co potřebujete pro vaši kancelářJedno řešení, které nabízí vše, co potřebujete

 • Office jako standardní výbava:

  Mějte vždy aktuální verze Wordu, Excelu, PowerPointu a dalších aplikací na všech zařízeních.

 • Komunikujte efektivněji:

  Seznamte celý tým s posledním vývojem pomocí skupinového chatu, online schůzek, hovorů a webových konferencí.

 • Buďte stále ve spojení:

  Plánování. Plnění úkolů. Efektivní práce s e-maily, kalendářem, kontakty, úkoly – to vše a ještě více na jednom místě.

 • Automatizace obchodních procesů:

  Zjednodušte, automatizujte a transformujte procesy pomocí široké nabídky formulářů, pracovních postupů a vlastních mobilních aplikací.

 • Přizpůsobte si svůj pracovní prostor:

  Můžete přidat aplikace od Microsoftu a služby třetích stran, které používáte, aby vše ve firmě hladce fungovalo.

 • Zabezpečení přístupu k firemním informacím:

  Zabezpečte přístup k citlivým informacím pomocí ověřování uživatelů a automatických pravidel založených na zásadách.

 • Ochrana informací:

  Pomáhejte chránit podniková data na osobních i firemních zařízeních.

 • Ochrana před kybernetickými hrozbami:

  Braňte se proti nebezpečným přílohám, podezřelým odkazům a dalšímu malwaru.

web image

Co znamená Microsoft 365

Správa mobilních zařízení

Mobilní zařízení, firemní či BYOD, umožní jednoduchou instalaci aplikací a bezpečnou konfiguraci, aby uživatel měl veškerý komfort, právě s pomocí správy mobilních zařízení. Nejen jejich šifrování, ochrana pomocí PIN, zapnutí firewallu a antiviru, ale i možnost jejich vzdáleného výmazu v případě ztráty či krádeže.

Identity uživatelů v bezpečí

Korporátní identita přihlašovacího dialogu, možnost povolit přihlášení pouze z firemních zařízení a především ochrana proti falešným e-mailům a virovým útokům. Jednoduché a přívětivé ověření přihlášení uživatele s pomocí druhého faktoru. Upozornění, pokud se přihlášení provádí z podezřelé lokace, či automatická blokace takových podezřelých aktivit. To vše podporuje bezpečí identit uživatelů.

Ochrana firemních dat

Citlivá firemní data neopustí společnost. Ať je ochrání šifrování samotného obsahu, vynucení oprávnění omezující kopírování či tisk obsahu, nebo politika zabrání jejich sdílení či zaslání e-mailem mimo organizaci. Automatické klasifikace obsahu mohou pomoci s naplněním povinností vyplývajících z GDPR či jiných legislativních nároků.

Dokumenty vždy k dispozici

S pomocí OneDrive for Business může uživatel nejen sdílet a bezpečně uložit své dokumenty, ale mít je k dispozici automaticky synchronizované a dostupné off-line na jeho zařízeních. Též je možné zde uložit speciální složky jako Plochu či Dokumenty a v případě virové nákazy je obnovit až 30 dní zpětně.

Upgrade na Windows 10

Součástí balíčku Microsoft 365 je také upgrade licence na Windows 10 z technicky podporovaných operačních systémů Windows. Ačkoliv se to může zdát nenápadnou komponentou, technická podpora Windows 7 končí již v roce 2020 a o několik let později je následují i Windows 8.1. Pomocí služby automatické konfigurace také můžete časovou náročnost nové instalace či výměnu počítače zkrátit z několika hodin na desítky minut. Jednoduše tak můžete zajistit nejen konzistentní a lepší uživatelskou zkušenost, ale především využít nových funkcí pro zabezpečení.

Vždy aktuální Office

Neposlední výhodou je možnost až pěti instalací vždy aktuální sady Office na počítače uživatele a mobilní zařízení. Jednoduché sdílení dokumentů, možnost spolupráce nad obsahem v reálném čase, vylepšené mechanismy pro kontrolu pravopisu, inteligentní pohledy na data či rychlé prohledávání. To jsou inovace, které společnost Microsoft doručuje každý měsíc.

Seznamte se s vaším novým Microsoft 365ještě dnes

To vše je jen letmým výběrem výhod, které Microsoft 365 nabízí. Chcete se o tomto licenčním balíčku dozvědět více? Jsme tu pro vás. Pomůžeme nejen s prezentací a osvětlením jednotlivých funkcí IT či managementu, zajištěním licencí, ale především s jejich technickým nasazením a adopcí u koncových uživatelů. Získat Microsoft 365 můžete ještě dnes pomocí programu Microsoft CSP.

Microsoft 365 - co to je a kde pomáhá?přiblíží záznam webináře KPCS

365 dní v roce Microsoft. Není to málo. A málo také není to, co tento licenční balíček nabízí za velmi přijatelnou cenu. Kombinace Office 365, Enterprise Mobility+Security a Windows 10 může být pro někoho záchranou ze složitého světa licenčních kombinací, flexibilním řešením licencování online i lokálního IT prostředí, případně odpovědí, jak jednoduše propojit produktivitu uživatelů se zabezpečením, které uživatelům nebrání v práci.

Webinář vás provede přehledem co vše Microsoft 365 obsahuje, jaké jsou možnosti v oblasti bezpečnosti uživatelů, dat a dokumentů; správy koncových zařízení (desktopů, notebooků, tabletů a mobilů); spolupráce mezi uživateli a v neposlední řadě jak Microsoft 365 dokáže pomoci se zajištěním licencí ve vašich on-premise prostředích.

Jak se digitální svět mění, lidé jsou stále více zvyklí na okamžitý přístup k informacím, samoobslužné funkce, a nesčetné množství komunikačních možností. Dnes zaměstnanci pracují ve dvojnásobném počtu týmů než před pěti lety. Možnosti práce jsou tak neuvěřitelně rozmanité, což nahrává odlišným pracovním stylům.

Microsoft 365 není pouhým nástrojem, který pomáhá řídit spolupráci na moderním pracovišti; je to celá sada nástrojů. Microsoft 365 spojuje nástroje produktivity sady Office 365 s tím nejlepším v samoobslužném zabezpečení.

Office 365 jsou cloudové nástroje spolupráce pro moderní podnikání, které zahrnuje všechny nástroje Microsoft Office, spolu se snadným sdílením informací a komunikací, které zvyšují produktivitu a sjednocují týmy. Windows 10 je moderní desktopový operační systém kombinující kreativitu a bezpečnost na jediném místě. Enterprise + Mobility Security (EMS) je komplexní cloudové řešení společnosti Microsoft v oblasti bezpečnosti a správy zařízení.