Copilog logoMicrosoft Copilot

KPCS: Váš digitální kapitán

Copilot pro Microsoft 365 - to není jen software, ale partner, který vás naviguje ve světě digitálních technologií. Objevte, jak může Copilot transformovat váš pracovní den. Očekávání od umělé inteligence (AI) jsou nastavena velmi vysoko. Nasazení Copilot pro Microsoft 365 je jednoduché, ale ihned po zapnutí se nemusí projevit všechny jeho skvělé funkce, které jste očekávali. KPCS CZ v roli „digitálního kapitána“ vás provede na vaší cestě letem číslo M365CPLT:

  • předletovou přípravou (na co si dát pozor při nasazení Copilot)
  • samotným letem (jak vytěžit přínosy Copilot na maximum)
  • bezpečným přistáním (Copilot pro celou organizaci bez bezpečnostních rizik a nenaplněných očekávání)

Předletová příprava: Nejčastější výzvy při nasazení Copilot pro Microsoft 365

Objevte možnosti Copilotu pro vaši organizaci ještě dnes!

S kapitánem letu v podobě KPCS získáte profesionálního průvodce světem Copilotu, od předletové přípravy až po bezpečné přistání ve světě inovací a umělé inteligence. Neváhejte a udělejme první krok v nové etapě vašeho podnikání společně.

* Souhlas se zpracováním údajů

Průběh letu: Hovoří k vám kapitán „Copilot pro Microsoft 365 bez překážek“

V průběhu letu se můžete setkat se špatným počasím a turbulencemi. Vše se dá zvládnout, pokud jste dobře připraveni a je na palubě zkušený a připravený personál.

Problémy s integrací a operacemi

Někteří uživatelé mohou mít obavy o soukromí a bezpečnost při používání Copilotu, zejména pokud software zpřístupňuje dokumenty, o kterých uživatelé nevěděli, že existují. Toto je podobné problémům, které někteří zákazníci zažili s aplikací Delve od Microsoft. Organizace by měly mít možnost řídit, jak Copilot interaguje s Microsoft Graph a k jakým dokumentům má přístup k použití.

Etické otázky

Existují obavy ohledně toho, jak zaměstnanci využívají Copilot pro plnění svých pracovních úkolů. Skutečnost, že zaměstnanec spoléhá při vypracování dokumentů příliš na Copilot a nepřidává k výsledkům žádnou další hodnotu, může otevírat otázky ohledně efektivity a spravedlnosti v pracovním prostředí.

Nerealistická očekávání

Uživatelé mohou mít nerealistická očekávání ohledně toho, co Copilot dokáže. Zejména pokud jde o jeho schopnost integrace informací a vytváření obsahu. Například v případě vytváření prezentací v PowerPointu může Copilot sestavit základní shrnutí a design, ale nemusí nutně odhalit a využít celý potenciál aplikace PowerPoint.

Využití v praxi

Někteří uživatelé mohou mít také obavy z toho, že Copilot nebude efektivně vyhledávat a využívat informace v rámci jejich tenantu Microsoft 365. Efektivita Copilotu může záviset na tom, kde uživatelé své dokumenty ukládají a jak jsou informace organizovány.

Bezpečné přistání: Copilot pro Microsoft 365 pro celou organizaci bez rizik!

Věděli jste, že přistání je nejrizikovější část celého letu? Se zkušeným kapitánem eliminujete rizika a můžete si užít klidný let. Copilot je navržen s důrazem na bezpečnost, soukromí dat a ochranu informací. Jeho snadná integrace do stávajících systémů a intuitivní používání zaručuje, že každý ve vaší organizaci může využívat výhod moderních technologií bez zbytečných komplikací a překážek. Vstupte do budoucnosti práce s Copilotem a ujistěte se, že vaše organizace je připravena na nové výzvy zítřka.

BoardingPass

Objevte možnosti Copilotu pro vaši organizaci ještě dnes!

S kapitánem letu v podobě KPCS získáte profesionálního průvodce světem Copilotu, od předletové přípravy až po bezpečné přistání ve světě inovací a umělé inteligence. Neváhejte a udělejme první krok v nové etapě vašeho podnikání společně.

* Souhlas se zpracováním údajů
microsoft-copilot
map us
map eu