Copilog logoMicrosoft Copilot

KPCS: Váš digitální kapitán

Copilot pro Microsoft 365 - to není jen software, ale partner, který vás naviguje ve světě digitálních technologií. Objevte, jak může Copilot transformovat váš pracovní den. Očekávání od umělé inteligence (AI) jsou nastavena velmi vysoko. Nasazení Copilot pro Microsoft 365 je jednoduché, ale ihned po zapnutí se nemusí projevit všechny jeho skvělé funkce, které jste očekávali. KPCS CZ v roli „digitálního kapitána“ vás provede na vaší cestě letem číslo M365CPLT:

  • předletovou přípravou (na co si dát pozor při nasazení Copilot)
  • samotným letem (jak vytěžit přínosy Copilot na maximum)
  • bezpečným přistáním (Copilot pro celou organizaci bez bezpečnostních rizik a nenaplněných očekávání)

Předletová příprava: Nejčastější výzvy při nasazení Copilot pro Microsoft 365

Objevte možnosti Copilot pro Microsoft 365 ve vaši organizaci ještě dnes!

S kapitánem letu v podobě KPCS získáte profesionálního průvodce světem Copilotu, od předletové přípravy až po bezpečné přistání ve světě inovací a umělé inteligence. Neváhejte a udělejme první krok v nové etapě vašeho podnikání společně.

* Souhlas se zpracováním údajů

Průběh letu: Hovoří k vám kapitán „Copilot pro Microsoft 365 bez překážek“

Během letu se můžete potkat se špatným počasím a turbulencemi. Vše se dá zvládnout, pokud jste dobře připraveni a na palubě je zkušený a připravený personál.

Připravenost dat a informací

Copilot pro Microsoft 365 může zpřístupnit a odhalit dokumenty, o nichž uživatelé ani nevěděli, že jsou k dispozici. To by mohlo vyvolat obavy o ochranu soukromí a bezpečnosti. Připomíná to problémy, kterým v minulosti čelili někteří zákazníci aplikace Delve od Microsoft. Organizace by měly mít kontrolu nad tím, jak Copilot spolupracuje s Microsoft Graph a jaké dokumenty a data může využívat.

Etické otázky

Existují obavy ohledně toho, jak zaměstnanci využívají Copilot pro Microsoft 365 při plnění svých pracovních úkolů. Skutečnost, že zaměstnanec spoléhá při vypracování dokumentů příliš na Copilot a nepřidává k výsledkům žádnou další hodnotu, může otevírat otázky ohledně efektivity a spravedlnosti pracovního prostředí.

Nerealistická očekávání

Uživatelé mohou mít nerealistická očekávání ohledně toho, co Copilot pro Microsoft 365 dokáže, zejména pokud jde o jeho schopnost integrace informací a vytváření obsahu. Například, v případě vytváření prezentací v PowerPointu může Copilot sestavit základní shrnutí a design, ale nemusí nutně odhalit a využít celý potenciál aplikace Microsoft PowerPoint.

Využití v praxi

Někteří uživatelé mohou mít také obavy z toho, že Copilot pro Microsoft 365 nebude efektivně vyhledávat a využívat informace v rámci jejich tenantu Microsoft 365. Úspěšnost výstupů Copilotu se může lišit podle toho, kam uživatelé ukládají své dokumenty a jak jsou informace uspořádány.

Bezpečné přistání: Copilot pro Microsoft 365 pro celou organizaci bez rizik!

Věděli jste, že přistání je nejrizikovější část celého letu? Se zkušeným kapitánem eliminujete rizika a můžete si užít klidný let. Copilot je navržen s důrazem na bezpečnost, soukromí dat a ochranu informací. Jeho snadná integrace do stávajících systémů a intuitivní používání zaručuje, že každý ve vaší organizaci může využívat výhod moderních technologií bez zbytečných komplikací a překážek. Vstupte do budoucnosti práce s Copilotem a ujistěte se, že vaše organizace je připravena na nové výzvy zítřka.

BoardingPass

Objevte možnosti Copilotu pro vaši organizaci ještě dnes!

S kapitánem letu v podobě KPCS získáte profesionálního průvodce světem Copilotu, od předletové přípravy až po bezpečné přistání ve světě inovací a umělé inteligence. Neváhejte a udělejme první krok v nové etapě vašeho podnikání společně.

* Souhlas se zpracováním údajů
microsoft-copilot
map us
map eu