Managed cloud services

Provoz Microsoft Azure bez starostí

Touch the future. #DigitalOrganization

Je provoz Microsoft Azure složitý?

Všechny organizace investují do svého rozvoje. To se týká i modernizace IT. Celá řada organizací provozuje Microsoft Azure, což je velice silná platforma pro provoz firemních aplikací, nicméně umí být také velmi komplikovaná. Hledáte certifikované odborníky na Microsoft Azure? KPCS CZ nabízí přístup k unikátním zdrojům a znalostem v oblasti Azure.

Zajištění vhodného návrhu architektury, bezpečnosti a provozu v rámci Azure může být složité a může odvrátit pozornost od primárních cílů přechodu do Microsoft Azure.

KPCS Managed Azureje snadnou odpovědí

Úspěch KPCS CZ při provozu rozsáhlých implementací Microsoft Azure kombinuje technologii, automatizaci a zkušenosti. Získejte přístup k desítkám inženýrů a architektů certifikovaných společností Microsoft, abyste své investice do Microsoft Azure vytěžili na maximum.

web image

Kompletní servis pro vaše cloudové prostředí

Hybridní cloud, veřejný, soukromý nebo multi cloud - bez ohledu na to, pro jaké řešení se rozhodnete, budeme vaše aplikace a služby provozovat v cílovém prostředí dle vašeho výběru. Bezproblémový, škálovatelný, s nejvyšším výkonem, bezpečný a podle vašich individuálních SLA. Máte stoprocentní kontrolu nákladů - a my také sledujeme tyto náklady: například správa zdrojů nám pomáhá snižovat nevyužité kapacity, což z nás činí ideálního partnera pro všechny problémy s cloudem. Rádi vám poradíme také ve věci připravenosti přechodu do cloudu a výběrem vhodných služeb.

Proč s KPCS od návrhu, přes implementaci až po provoz

Profitujte z našich zkušeností z různých platforem a z hlubokých technických znalostí našeho operačního týmu IT. Samozřejmostí jsou procesy certifikované podle nejvyšších norem a přísná ochrana vašich dat v souladu se všemi předpisy pro jejich ochranu. V neposlední řadě KPCS CZ udržuje strategické partnerství se společností Microsoft. Důkazem je řada odborných certifikací a přímý přístup k podpoře výrobce - Microsoft Premier Support for Partners. To z nás dělá ideálního poskytovatele pro váš individuální spravovaný Microsoft Azure.

Maximalizujte investice do Azure

Desítky certifikovaných odborníků společnosti Microsoft dokáží navrhnout, převést, nasadit a spravovat Microsoft Azure k dosažení maximálního výkonu, spolehlivosti, dostupnosti a cenové efektivity.

Využijte správné nástroje a automatizaci

Zákaznická řešení, jako například Azure Lighthouse a naše šablony pro Azure Resource Manager (ARM) zjednodušují nasazení či provoz a zajišťují dodržování doporučených nastavení výrobcem.

Propojení různých prostředí a lokalit

Nezáleží na tom, kde jsou provozovány vaše systémy, zda ve vaší serverovně (on-premises), lokálního poskytovatele služeb či další cloudové službě. ExpressRoute umožní propojení všech lokalit.

Řiďte rizika a zmírněte jejich dopady

Naši specialisté vám kryjí záda! Service Level Agreement (SLA) může být méně jak hodina. Proaktivní a plánovací aktivity jsou pro Azure důležité, aby nedošlo k výpadku vašich kritických aplikací.