Microsoft Azure

Realizujte vaše nápady pomocí Azure.

Touch the future. #DigitalOrganization

Microsoft Azure - vše co potřebujeteAzure. Smysluplné inovace

Příprava na budoucnost

Průběžné inovace od společnosti Microsoft zajišťují podporu vašeho současného vývoje i vašich produktových vizí do budoucna.

Další informace

Vývoj podle vlastních představ

Díky závazku k open source a podpoře všech jazyků a architektur můžete tvořit tak, jak vám to vyhovuje, a nasazovat kamkoli chcete.

Další informace

Bezproblémový hybridní provoz

Místně, v cloudu i na hraničních zařízeních – vyjdeme vám vstříc. Integrujte a spravujte svá prostředí s využitím služeb určených pro hybridní cloud.

Další informace

Důvěryhodné cloudové prostředí

Zajistěte si zabezpečení od počátku s podporou týmu odborníků a aktivním dodržováním předpisů, kterému důvěřují firmy, vládní instituce i startupy.

Další informace

Více o migraci do clouduzáznam webináře, který vám ukáže skutečné zkušenosti z praxe

MIGRACE DO CLOUDU! Ozývá se ze všech stran a vypadá to, jako kdyby to bylo nějaké zaklínadlo, které vaši společnost přenese do oblak a vyřeší tak všechny problémy spojené s vaší IT infrastrukturou, procesy a obavami ze změny. Je to ale ve skutečnosti opravdu tak prosté? Nepřináší taková migrace do cloudu nějaká úskalí, problémy či nemilá překvapení, se kterými se dopředu nepočítalo? A protože si myslíme, že té teorie a obecných doporučení už zaznělo mnoho, připravili jsme pro vás tak trochu jiný webinář. Webinář, na kterém si můžete poslechnout skutečné zkušenosti z praxe.