Kdo jsou naši zákazníci

Vše je založeno na vztazích

Touch the future. #DigitalOrganization

E.ON Česká republika s.r.o.logo

E.ON je holdingová společnost se sídlem v Essenu. Je jednou z předních světových energetických společností se silným postavením na trhu v Evropě. Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje statisíce zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě. Mimo Českou republiku skupina E.ON působí na dalších jedenácti evropských trzích.
web image

Dr. Maxlogo

Lékárny Dr. Max provozuje v České republice společnost Česká lékárna holding vlastněná investiční skupinou Penta Investments. Síť Dr. Max v ČR je součástí celoevropského projektu; lékárny této sítě se nacházejí i na Slovensku a v Polsku, v roce 2017 se uskutečnily významné akvizice i v Rumunsku a Srbsku a několik lékáren Dr. Max bylo otevřeno i v Itálii. V České republice firma zaměstnává asi 2,5 tisíce farmaceutů a farmaceutických asistentů. S přibližně 450 pobočkami, které představují cca 15 % všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v České republice.
web image

UNIQA pojišťovnalogo

UNIQUA je univerzální pojišťovnou, která zajišťuje nejrůznější potřeby občanů i firem týkající se životního a neživotního pojištění. UNIQUA byla založena v roce 1993 a v době svého vzniku byla pilotním projektem expanze rakouského pojišťovacího kapitálu na východní trhy. Brzy se stala jedním ze základních kamenů pozdějšího evropského pojišťovacího koncernu UNIQUA Insurance Group, AG, který je jediným akcionářem UNIQUA pojišťovny a který nyní působí na 18 trzích Evropy. Tradice pojištění UNIQA trvá už více než 200 let.
web image

Stars Behavioral Health Grouplogo

Společnost poskytuje od roku 1988 kvalitní služby péče o duševní zdraví a sociální služby v celé Kalifornii. Jejími klienty je dnes více než 25 000 dětí, dospívajících a dospělých, kteří bojují s následky traumatu, duševních chorob, zanedbáváním, zneužíváním návykových látek či řeší jiné problémy. Firma zaměstnává více než 1700 zdravotnických pracovníků včetně psychiatrů, psychologů, lékařů, sociálních pracovníků, zdravotních sester, rehabilitačních terapeutů, poradců, učitelů a dalších. Své služby nabízí společností v současnosti ve 45 lokalitách a nabízí také více než 50 specializovaných programů.
web image

MALL Grouplogo

Mall Group je skupina e-shopů, do které kromě nákupních galerií Mall patří také specializované e-shopy z širokého portfolia Rockaway, jako např. Košík.cz, Rozbaleno.cz, CZC.cz atd. Skupina vznikla v roce 2016. E -commerce Holding začal Jakub Havrlant budovat jako skupinu e-shopů od roku 2014. Patrik Tkáč a Daniel Křetinský ho v budování skupiny podpořili. Mall, který spadal do firmy Netretail Holding, koupili Havrlant a spol. od jihoafrického koncernu Naspers. Mall Group je největší e-commerce skupina ve střední a východní Evropě.
web image