Práce na jakémkoliv zařízení?

Získejte nazpět kontrolu nad zařízeními uživatelů.

Touch the future. #DigitalOrganization

Pracujte na jakémkoliv zařízeníkdekoliv, kdykoliv, ale bezpečně

S tím, jak se zařízení zmenšila, jsou přenosnější a výkonnější, s možností je vzít kamkoli a kdykoli. Výsledkem je, že koncoví uživatelé s sebou nosí telefony a tablety (v podstatě mini počítače) všude, kam jdou. Už nechtějí pracovat pouze u svého firemního notebooku a upřímně řečeno, chtějí si vybrat, z jakého typu zařízení pracují, a přitom si zachovat běžné možnosti toho, jak dělají svou práci.

Práce na více zařízeních pomáhá propojovat týmy, zvyšovat produktivitu, přispívá k digitalizaci organizací. V současnosti mají uživatelé mnoho možností, na jakém zařízení pracovat. Počítače a notebooky se staly samozřejmostí před mnoha lety. Velmi populární chytré telefony a tablety jsou nyní využívané pro plnění běžných pracovních úkolů.

Bez ohledu na to, kterou platformu uživatelé používají pro práci nebo zábavu (Windows, Mac, iOS nebo Android), mají s největší pravděpodobností přístup k firemním datům. Toto je výzva pro tradiční IT organizace. Osobní inteligentní zařízení umožňují uživatelům získat vyšší produktivitu, i když nejsou v „práci“. Kontrola e-mailů, reakce na komunikaci s týmy, se kterými pracují, sdílení nápadů, zachycování okamžiků se staly standardem.

web image

Aktuální operační systémsnižte náklady na provoz Vašich počítačů

Podpora Windows 7 byla ukončena. Velké aktualizace Windows 10 probíhají dvakrát ročně.

Operační systémy, které se blíží konci své podpory, jsou provozovány na více jak třetině všech počítačů celosvětově. Nejednotný operační systém zvyšuje riziko vzniku bezpečnostních incidentů, ale také zvyšuje náklady na provoz. Moderní operační systémy jako např. Windows 10 přináší celou řadu nových možností v oblasti zabezpečení a správy. Častým problémem také bývá přechod na novou verzi OS, a s tím spojený přesun uživatelských dat a nastavení.

PROČ S KPCS?od návrhu, přes implementaci až po provoz

Při transformaci zařízení se zaměřujeme primárně na uživatele, ale rozumíme také tomu, že správné načasování a řízení migrace je velmi důležité. Náš tým zmigroval víc jak milión zařízení po celém světě.

Upgrade či migrace snadno

  • Rychlost přechodu
  • Jednoduchost pro IT organizace
  • Minimální dopad na uživatele
  • Zvýšená úroveň bezpečnosti
  • Sjednocení podpory a správy koncových počítačů
  • Rychlý návrat investice díky nižším provozním nákladům

Máte vaše zařízení pod kontrolou? Získejte nad nimi kontrolu!

Na trhu je nabízeno neomezené množství zařízení, na kterých uživatelé mohou pracovat. Ne všechna zařízení jsou vhodná pro firemní využití. Ne všechna zařízení Vám pomohou splnit soulad s právními normami. Na druhou stranu každý z uživatelů má jiné potřeby a nároky.

Získejte přehled o tom, jaká zařízení (desktopy, notebboky, tablety, mobily) jsou vhodná pro použití ve vaší organizaci. Nicméně zařízeními to nekončí. Aby zařízení správně fungovala, je potřeba je aktualizovat, správně nastavit a zabezpečit. Device standard pokrývá všechny tyto oblasti, ba co víc: získáte i sadu doporučených nastavení, která by každé zařízení mělo mít tak, abyste zajistili soulad s právními normami, předešli únikům dat, ale zároveň dosáhli vyšší produktivity uživatelů.

Proč s KPCSod návrhu, přes implementaci až po provoz

  • Známe potřeby jak velkých tak malých organizací a jejich uživatelů
  • Rozumíme technologiím, které potřeby zajišťují
  • Víme jak využít naplno bezpečnostních funkcí aniž by omezila uživatele v jeho práci
  • Naší největší přidanou hodnotou je kombinace všech aspektů společně (požadavky technologické, organizační, bezpečnsotní, legal)
web image