Microsoft Cloud Solution Provider (CSP)

Microsoft CSP – cesta k profesionálním cloudovým službám.

Touch the future. #DigitalOrganization

PROČ MĚ ZAJÍMÁ PROGRAM CSP?

Produkty společnosti Microsoft patří k důležitému softwarovému vybavení, na které spoléhá bez nadsázky většina společností a organizací, pravděpodobně včetně té vaší. Pokud chcete mít bezpečné, aktualizované a moderní aplikace nebo zvažujete nákup dalších řešení a cloudových služeb společnosti Microsoft, měli byste se zajímat o program Microsoft Cloud Solution Provider – CSP. Vysvětlíme vám, o co jde a jaký přínos může mít pro vás jako koncového uživatele.

KTERÉ PRODUKTY CSP ZAHRNUJE?

Program CSP zahrnuje cloudové produkty, v souladu s postupujícím trendem masové rapidní adopce cloudu, která je stěžejním pilířem digitální transformace. Pokud zatím nevyužíváte cloudová řešení a aplikace od Microsoftu, partner CSP vám s přechodem poradí a pomůže. Součástí CSP programu mohou být rovněž některé tradiční serverové a desktopové licence.

web image

CO VŠECHNO MI ZPROSTŘEDKUJE PARTNER KROMĚ PŘEDPLATNÉHO?

S programem CSP je úkolem vašeho partnera CSP poskytovat vám snadno dostupný servis s přidanou hodnotou. V případě, že budete mít jakékoliv požadavky, bude fungovat jako vaše kontaktní místo a podpora. Váš partner CSP bude také schopen spojovat své služby a poskytovat slevy řešení nad rámec pouhého přeprodeje licencí, s ohledem na individuální cíle vaší firmy. CSP v neposlední řadě zprostředkuje pomáhá volit vhodné licence – ostatně každý, kdo někdy řešil licence varianty produktů Microsoft, ví, že mohou být poměrně složité. Je na partnerovi, aby vám sestavil takové řešení, které zajistí, že jsou vaše investice správně vynaloženy.

Produktivita díky snadnější spolupráci

Pomocí aplikací Microsoftu 365 si můžete rezervovat schůzky s klienty, komunikovat se zákazníky a spolupracovat se členy týmu na dálku nebo místně. Kolaborace a hybridní práce.

Optimalizace času pro práci se zákazníky

Rozvíjejte a prezentujte své podnikání pomocí nástrojů umožňujících vytvářet dokumenty, přistupovat k nim a upravovat je, ukládat a sdílet soubory s týmem a sledovat projekty.

Bezpečnost přístupu do digitálního světa

Pomozte chránit a zabezpečit nejdůležitější informace, od e-mailových účtů a zákaznických dat až po zařízení vašeho týmu, pomocí vždy aktuální technologie pro zabezpečení.

Flexibilita s lepší zkušeností zaměstnanců

Pomocí inteligentních doporučení z Microsoftu 365 zjistíte, čemu je potřeba věnovat pozornost a jak nejlépe začít. Pokračujte tam, kde jste skončili a získejte zabezpečený přístup k datům a souborům.

VÝSLEDKY NAŠICH PROJEKTŮ V ČÍSLECH | 3 HLAVNÍ DŮVODY, PROČ KPCS

Eliminace duplicitních řešení
Eliminace redundance
>87 %

projektů, díky konsolidaci s pomocí Microsoft 365, snížilo náklady licencování na uživatele až o 40 %

Zjednodušení správy
Optimalizace procesů
>93 %

projektů, díky využití automatizace, snížilo náklady na správu IT a čas na správu zařízení až o 25 %

Bezpečnost prostředí
Ochrana pracovníků
>97 %

projektů, díky modelu zabezpečení Zero Trust, snížilo rizika úniku dat a čas na správu zabezpečení až o 50%

NAŠE NABÍDKA SLUŽEB A BENEFITŮ – MICROSOFT CSP

Licenční a technická podpora
Ve srovnání s retailovým prodejem licencí, a i řadou jiných poskytovatelů, KPCS CZ svým CSP zákazníkům poskytuje poradenství při výběru licencí a optimalizaci jejich kombinace a využití. Jako experti na Microsoft technologie v oblasti projektů a poskytování spravovaných a supportních služeb, získáváte nejen prodejce licencí, ale top partnera pro celou oblast Microsoft.

Service desk a samoobsluha
Získáváte možnost bezplatně využívat služeb Service desk pro změny licencí, pro řešení otázek souvisejících s poskytováním licencí a další navazující služby. Můžete také využívat non-stop samoobslužný portál pro přidávání licencí a přehled.

Fakturační a pobočková flexibilita
Pro zákazníky, kteří mají specifické požadavky na strukturu fakturace, včetně ovládání počtu licencí, s ohledem na více entit, které licence v rámci organizace využívají, umíme evidovat počty licencí na jednotlivé entity a ty samostatně fakturovat. Následně vám tak odpadá starost s cross-charge.

Pravidelné reporty a přehledy
Dostáváte měsíční přehledy s detailním rozpadem nákladů licencí dle struktury a informací obsažených v Azure Active Directory. Pro Azure máte k dispozici report nákladů po subskripcích, resource groups, jednotlivých zdrojích a štítkách.

Proaktivní hlídání spotřeby
Pro Azure spotřebu máme nastavené alerty při skokovém denním nárůstu spotřeby, který zpracuje Service desk s notifikací na vás, tak aby se předešlo finančním ztrátám v případě úspěšného útoku na prostředí nebo omylu.

Proaktivní řešení výročí licencí
Modelem NCE získalo výročí licence klíčovou důležitost. Pouze k tomu datu, lze ponížit počet licencí nebo předplatné úplně zrušit. V dostatečném předstihu s vámi začneme komunikovat o této možnosti při obnově licencí, oznámíme případné změny podmínek či nové možnosti, jak licence nakombinovat a využít.

KPCS newsletter a blog
Jste součástí pravidelného informačního servisu KPCS CZ o nejdůležitějších novinkách, změnách a akcích souvisejících s Microsoft licencemi.

Efektivní bezpečnost
Využíváme zásad minimálního oprávnění pro pouze potřebné konzultanty. Přístup do vašeho prostředí řídíme automatizovaně na základě přidělené práce a práv v prostředí zákazníka.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT O SLUŽBĚ MICROSOFT CSP

Měsíční nebo roční platby, roční fixace ceny, flexibilní cenotvorba.

Díky své celosvětové působnosti jsme schopni nabídnout cenové podmínky pro každého. Program CSP umožňuje měsíční pravidelné platby na základě aktuálního počtu licencí či roční předplatné – nemusíte složitě řešit platby kreditní kartou, máte jeden smluvní vztah s námi a výhodnější cenové podmínky. Všechny ceny za licence CSP jsou fixovány na období jednoho roku, v rámci ročního závazku. V případě změny ceny vám dáme včas vědět, abyste mohli plánovat vaše rozpočty. Naše flexibilní cenotvorba je vhodná pro zákazníky všech velikostí.

divider

Snížení, navýšení? Snadno, během pár minut a bez závazku.

Licence v programu CSP lze snadno měnit v průběhu času, jejich počet upravíte velice snadno. Připravený máme "Self-Service" portál, kde licence můžete snadno sami ovládat. Licence nemusí být pouze Office 365 či Microsoft 365, v rámci programu CSP je možné provozovat i služby Microsoft Azure, které jsou pak účtovány na základě skutečné spotřeby prostředků. Mezi řadu našich zákazníků patří také vývojáři – program CSP je nejsnazší cestou, jak zakoupit DevOps nástroje, serverová předplatná či on-premise produkty.

divider

Žádné vstupní minimum, podpora a fakturace v ČR/EU/USA.

Ať pořizujete jednu licenci, či tisíce, je pouze na vás, s jakým počtem začnete. Pro zakoupení licencí není potřeba kreditní karta, platba je na fakturu, a to v EUR, CZK, či USD. Součástí každého předplatného v rámci CSP je základní podpora spojená se správou licencí. KPCS CZ je jediný partner v regionu střední a východní Evropy, který má autorizaci poskytování licencí pro celou EU a USA, nezáleží tedy, zda jste začínající start-up nebo nadnárodní korporace. I pokud máte tým specialistů, kteří podporují vaše uživatele či technologie, naši konzultanti jsou pro vás připraveni i v režimu 24/7, aby byli schopni podpořit váš interní tým v nepřetržitém bezpečném provozu vaší organizace.

divider

Žádné vstupní minimum, podpora a fakturace v ČR/EU/USA.

Cloudové služby se stávají komoditou. Zakoupením licencí vaše cesta teprve začíná. Díky snadnému nasazení je můžete začít využívat během několika minut. Nicméně i zde je zapotřebí bezpečnost. Každý tenant (název pro organizaci v cloudu) je od nás ve výchozím nastavení zabezpečený a odpovídá požadavkům GDPR. Nemusíte se tedy starat o základní bezpečnost – získáváte ji. Pokud bude zapotřebí detailjnějšího nastavení, naši konzultanti jsou vám k dispozici. Od synchronizace on-premises Active Directory (AAD Connect), přes řízení identit, až po jejich zabezpečení pomocí vícefaktorového ověření, či správy (nejen mobilních) zařízení.

Individuální přístup

Kristýna TrnkováCSP Program Manager & Licensing Consultant | KPCS CZ

"Mám na kontě bezmála deset let zkušeností na pozicích produktový manažer a licenční specialista v oblasti portfolia produktů společnosti Microsoft a zálohovacího software Veeam. Dlouhodobě se věnuji licenčnímu poradenství s individuálním přístupem k naplnění specifických potřeb zákazníků. Prostřednictvím programu CSP ve spojení s nabízenými službami KPCS CZ poskytujeme řešení nad rámec pouhého přeprodeje licencí a pomáháme k jejich optimálnímu nastavení a využívání."

Kontaktujte nás

web image

Nenašli jste správné licence pro vás?Nebo si přejete výhodnější podmínky pro vaši organizaci?

Nemusí být snadné se zorientovat v komplexním světě licencí Microsoft. Kontaktujte nás, připravíme řešení na míru vaší organizaci.

Sdílej v médiích

microsoft-csp

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu