"Chyťte vlnu digitálního zábavného dobrodružství! Mezinárodní den dětí, IT technologie a bezpečný kyber svět" aneb vzkaz těm nejmladším a nejen jim😊

 

Ahoj, mladí digitální dobyvatelé! Je tu opět Mezinárodní den dětí, a to znamená jediné – čas zábavy a her nebo se třeba také ponořit do fantastického světa IT technologií! Připravte se na adrenalinovou jízdu plnou zábavy, učení a bezpečného kybernetického dobrodružství! Dnes si povíme o tom, jak si můžete užívat IT technologie, jaké neuvěřitelné vymoženosti vám přináší a jak se společně můžeme postarat o bezpečnost našich online zážitků. Připravte se na akci!

Digitální dobrodružství:

Vstupte do světa nekonečných možností. Virtuální svět je jako divoký zábavní park plný vzrušení a nových objevů pro vás, naše mladé hrdiny. Díky IT technologiím získáváte přístup k nekonečnému množství online her, aplikací a vzdělávacích kroužků. Můžete se stát malými programátory, designéry, kreativci či logickými génii. Zábavné hry ještě nikdy nebyly tak interaktivní a přitažlivé pro rozvoj vašich dovedností. Připravte se na adrenalinový zážitek a vstupte do světa digitálního dobrodružství!

AdobeStock_504218874%20kopie

Bezpečnostní pouta pro malé hrdiny:

Všichni malí dobrodruzi potřebují chránit své drahocenné poklady, a to platí i pro váš digitální svět! Kybernetická bezpečnost je naší zbraní proti online hrozbám. Je důležité se s vámi otevřeně bavit o bezpečném chování v online prostředí internetu a sociálních sítí, abychom se společně vyhnuli všem nástrahám a nebezpečím. Zajištění vaší ochrany je to nejdůležitější. Nechte si rádi vysvětlit, jak důležité je chránit své osobní informace, jaká jsou rizika online komunikace a jak rozpoznat falešné webové stránky a další pasti a pastičky online světa. Naučte se sílu silných hesel a vytvořte společnou partu, která bude chránit vaše kybernetické království. Kdo budou ti silní kámoši ve vaší partě malých dobrodruhů?

AdobeStock_455006640%20kopie

Nebojte se, superrodiče jsou tu!

Válka proti digitálním zloduchům není jednoduchá, ale máme tajnou zbraň – superrodiče! Jsou to oni, stateční rodiče, kteří stojí na stráži bezpečnosti svých malých dobrodruhů. Vydejte se společně na dobrodružnou misi a vytvořte partu, která dokáže čelit online hrozbám. Myslete přitom na moderní nástroje bezpečnosti digitálního světa, které vám pomohou sledovat online aktivity a ochránit své kámoše a kámošky před přístupem k nevhodnému obsahu. Společně objevujte všechny fígle a možnosti, které vám moderní technologie nabízejí, a nezapomeňte na kamarádskou komunikaci, bez nějakých tajností. Berte rodiče jako vaše průvodce v digitálním světě. Jim budete sdělovat své zážitky a problémy, které vás trápí.

AdobeStock_414601609%20kopie

A to není vše! Pomoci naší partě dobrodruhů mohou školy, kluby, kroužky a vlastně celé naše okolí. Společnými silami se můžete dozvědět o kybernetické bezpečnosti takovou spoustu věcí, že to pro vás nebude žádný strašák čaroděj nebo zlá víla. Čím více se toho společně naučíme, tím větší budeme mít sílu v bitvě proti online nebezpečím, která na nás číhají na každém počítači, mobilu nebo tabletu.

Mezinárodní den dětí je jen jednou za rok, ale dobrodružná cesta plná zábavy, učení a bezpečnosti je před vámi na dlouhé a dlouhé roky. Pojďme do ní s nadšením a odvahou. Tak budete připraveni ovládnout svět IT technologií a superrodiče vám pomohou být přitom v bezpečí. Užijte si nezapomenutelnou digitální jízdu, která změní váš svět malých hrdinů!

Tým KPCS CZ

Sdílej v médiích

chytte-vlnu-digitalniho-zabavneho-dobrodruzstvi

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu