KPCS CZ zvítězila v Microsoft Partner of the Year Awards

S radostí oznamujeme, že KPCS CZ získala cenu Microsoft Partner of the Year 2023 v kategorii Country Partner.

Toto ocenění, je celosvětovým uznáním kompetencí a excelentních dovedností KPCS CZ mezi partnery společnosti Microsoft. Vítězové patří do vybrané skupiny partnerů, kteří skutečně vynikají ve významném technologickém oboru. Výsledky jednotlivých kategorií za rok 2023 byly slavnostně vyhlášeny na letošní partnerské konferenci Microsoft Inspire.

Řešení a služby KPCS CZ, které pomáhají naplňovat zákazníkům jejich byznysové, provozní a finanční cíle, jsou výsledkem expertízy, tvrdé práce a obětavosti. Titul Microsoft Country Partner of the Year 2023 pro nás znamená vyjádření důvěry v naši každodenní práci a těšíme se, že nám pomůže vytvářet nové obchodní příležitosti a posilovat stávající vztahy, prohloubit znalost značky KPCS CZ a zvýšit naše uznání a postavení na trhu.

Velice si vážíme získání prestižního ocenění Microsoft Country Partner of the Year 2023. Toto ocenění jsme získali především díky skvělé práci našeho týmu a odbornosti v technologiích Microsoft. Bez doručování inovativních řešení a projektů našim zákazníkům, přístupu každého z KPCS CZ by se takový úspěch nedostavil. KPCS CZ byla oceněna tímto titulem již po třetí ve své historii a v novodobé cloudové éře jsme jediným partnerem Microsoft ČR, kterému se ocenění podařilo získat opakovaně.“ říká Chief Visionary a Sales Officer KPCS CZ Ondřej Výšek a přidává příslib pro nás i pro všechny naše zákazníky:

I nadále budeme pokračovat v rozvíjení našeho partnerství s Microsoft, abychom dále posilovali naši pozici na trhu a přinášeli našim zákazníkům ta nejlepší technologická řešení a tím tak naplňovali naši vizi a misi.

K tomu CEO a spoluzakladatel KPCS CZ Miroslav Knotek dodává: „Třetí získaný titul Partner of the Year je pro nás cenným potvrzením, že se naše poslání měnit svět byznysu pomocí nejnovějších technologií úspěšně plní a nabývá na významu. Je nám ctí být součástí celosvětové sítě nejvýznamnějších partnerů Microsoft a sdílet v rámci ní naše expertní znalosti, díky kterým poskytujeme zákazníkům jedinečná řešení v té nejvyšší kvalitě. Děkuji všem našim zaměstnancům, partnerům a zákazníkům, vůči kterým jsou pro nás prestižní ocenění vždy závazkem do budoucna.“

Více se o letošních vítězích můžete dozvědět na blogu nebo webu společnosti Microsoft.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-zvitezilo-v-partner-of-the-year-awards

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu