KPCS CZ na Qubit Conference Prague 2023

Náš OT Security expert Ilja David přednáší na plný plyn, a proto nesměl chybět ani na prestižní konferenci kybernetické bezpečnosti Qubit, jejíž desátý ročník se právě (včera a dnes) odehrává v Praze.

Tato největší událost v oblasti kybernetické bezpečnosti ve střední, východní a jihovýchodní Evropě, jak sama sebe označuje, nabízí kromě opravdu vynikajících řečníků a témat i skvělou platformu pro spolupráci na nejvyšší úrovni.

Ilja David je jedním z expertů, které si pořadatelé letos pozvali a včera společně s dalším odborníkem z oboru Maximem Matskulem (UA) a skvělým moderátorem Charlesem Tangem (USA) provedli ostatní účastníky panelovou diskuzí: "Finanční a geopolitické výzvy v kybernetice".

_PRG5931

Jak už název napovídá, týkal se rozhovor i následná širší diskuze kromě finanční krize i války, která probíhá nejen přímo na ukrajinské půdě, ale také v kyberprostoru. Jak se na profesionální akci tohoto formátu sluší, měla diskuze pořádný náboj, nebrala si zbytečné servítky a rozhodně se v tématu nedržela při zdi.

My můžeme opět poděkovat Iljovi za skvělý vstup a počkat si na další novinky z druhého dne.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-na-qubit-conference-prague2023

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu