URBAN CHALLENGE je pro nás výzva

 

V sobotu 22.4. v 11:30 odstartuje závod Urban Challenge v Praze 8 na Pragovce. Mezi běžci bude i tým KPCS, který se nedávno zůčastnil také benefičního 1/2 Maratonu. Čeká je 5000 metrů dlouhá trať a více jak 25 originálních překážek z městského prostředí. Jak říkají organizátoři: "Překonáš li Urban Challenge, překonáš i sebe"

><

"Každý člověk by se v životě měl pokusit zdolat své limity, překonat životní překážky a nástrahy. Proto je tu Urban Challenge, který prověří tvé fyzické a psychické schopnosti"

Co závodníky čeká?

Jedná se o první městský překážkový běh svého druhu v České republice. Od přeskakování aut, lezení přes kontejnery, běh atomovým krytem až po mnoho dalších výzev. Pokud nějakou překážku závodník nezvládne, potrestán nebude, může však dál pokračovat jen když vynaloží maximální úsilí pro jejich překonání, což si na překážkách organizátoři ohlídají. Svou trasu budou mít připraveny i děti různých věkových kategorií. Je připraven i doprovodný program.

Těšit se tak můžete na skvělou zábavu a sportovní vyžití. Ať jste začátečníci, nebo trénovaní sportovci, Urban Challenge je adrenalinový zážitek pro každého.

Více o závodě: www.urbanchallenge.cz

Připojte se k události na facebooku: Urban Challenge - Praha 2017

Sdílej v médiích

urban-challenge-je-pro-nas-vyzva

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

Kontaktujte nás
map us
map eu