Společnost KPCS CZ získává Microsoft Information Protection and Governance Advanced Specialization

 

Společnost KPCS CZ získala třetí pokročilou Microsoft specializaci a upevnila tak svou roli leadera v oblasti Microsoft technologií na trhu. Získáním specializace Information Protection and Governance potvrdil tým KPCS CZ expertní znalosti a zkušenosti při řešení ochrany dat v cloudu a on-premise prostředí, v aplikacích a koncových bodech, a dokázal, že patří ke světové špičce.

>Díky digitální transformaci se z mnoha organizací staly technologické společnosti a v důsledku toho se kybernetická bezpečnost stále více prosazuje, a to nejen mezi IT profesionály, ale napříč celými společnostmi. Rostoucí počet incidentů v oblasti kybernetické bezpečnosti, zrychlené přijetí práce na dálku a obavy ze zneužití dat, ztráty businessu a poškození pověsti výrazně zvýšily důležitost ochrany dat. S exponenciálním nárůstem dat a rostoucí mobilitou uživatelů tak společnosti vyžadují často odbornou pomoc při implementaci účinných řešení ochrany informací a potřebují také vědět, jak lépe řídit a eliminovat rizika spojená s prací s daty, a to vše při zajištění souladu nejenom s právními předpisy.

Pokročilá specializace Microsoft Information Protection and Governance, kterou společnost KPCS CZ získala, dokládá schopnost úspěšně pomáhat při poskytování proaktivní strategie ochrany informací, která splňuje potřeby zákazníků v oblasti zabezpečení a zároveň dodržování předpisů. „Jsem hrdý na to, že náš tým neustále dokazuje, že umí obstát v každé výzvě. Získání této již třetí pokročilé Microsoft specializace bylo bezesporu jednou z nich. Jsme dokonce jedinou firmou v České republice s více než dvěma pokročilými specializacemi Microsoft, a ani ve světě mnoho takových firem nenajdete, “ říká Miroslav Knotek, CEO KPCS CZ. „Prokázali jsme, že ve schopnosti pomoci našim zákazníkům obstát v ochraně dat a souladu s předpisy patříme právem mezi přední světové firmy.“

Sdílej v médiích

spolecnost-kpcs-cz-ziskanim-dalsi-pokrocile-specializace-upevnuje-roli-leadera-na-trhu-v-oblasti-microsoft-technologii

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu