KPCS CZ získává novou pokročilou specializaci Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams

 

Společnost Microsoft potvrdila, že KPCS CZ získala jako zatím jedna z mála společností ve světě pokročilou specializaci Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams. Tu může obdržet pouze takový partner společnosti Microsoft, který disponuje hlubokými znalostmi a rozsáhlými zkušenostmi v konkrétní oblasti a prokáže je také úspěchy při implementaci u zákazníků. Získáním této specializace je KPCS v současnosti jedinou firmou v ČR, která disponuje více pokročilými specializacemi, což dokládá hlubokou expertízu znalostí a zkušeností v oblasti Microsoft technologií a řadí ji tak k nejvýznamnějším partnerům.

Společnost KPCS s hrdostí oznamuje získání nové pokročilé specializace Meetings and Meeting Rooms for Microsoft Teams, což potvrzuje její vedoucí pozici na trhu v oblasti Microsoft technologií. Tato specializace je oceněním rozsáhlých zkušeností s implementacemi u řady českých i zahraničních zákazníků, kterým KPCS CZ pomohla transformovat jejich komunikaci a konferenční prostory na moderní, efektivní a bezpečnou platformu.img

Mnoho společností přechází nyní na tzv. hybridní model způsobu práce, ve kterém se někteří zaměstnanci vracejí na pracoviště, ale jiní pokračují v práci z domova. Tato nová realita vyvolává u společností potřebu přizpůsobit své pracovní prostory a schůzky tak, aby každý zaměstnanec, bez ohledu na místo, odkud se připojuje, mohl realizovat plný potenciál spolupráce. A právě tento způsob spolupráce při správném nasazení může společnost KPCS CZ pomoci realizovat.

„Jsme pyšní na to, že jsme získali další ocenění jako důkaz důvěry společnosti Microsoft a těch nejvyšších kompetencí našeho týmu,“ říká Ondřej Výšek, Chief Visionary and Sales Officer společnosti KPCS CZ. „Právě pokročilé specializace a rozsáhlá řada technologických kompetencí nás řadí s těmi nejvyššími certifikacemi a více pokročilými specializacemi jako partnera společnosti Microsoft k těm celosvětově nejvýznamnějším“, dodává.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-ziskava-novou-pokrocilou-specializaci-meetings-and-meeting-rooms-for-microsoft-teams

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu