KPCS CZ patří mezi TOP IT zaměstnavatele

 
  kpcs

V době, která před nás všechny klade nové výzvy téměř každý den, si my, v KPCS CZ, uvědomujeme, proč je nutné vytrvat v našem dlouhodobém úsilí spojeným s lidskými zdroji. Strategickým cílem KPCS v oblasti lidských zdrojů je patřit trvale k IT TOP zaměstnavatelům, a to za jakékoli situace na pracovním trhu. A na tom neustále tvrdě pracujeme. Oblast informačních technologií dlouhodobě trpí nedostatkem kvalifikovaných lidí a vždy je nutné vážit i DNA organizace při výběru vhodných kandidátů.

Daří se nám uspět i při obsazování složitých pozic, s vysokými nároky, kdy nábor může trvat i několik měsíců. O to více si vážíme naší značky, která je na trhu práce velmi pozitivně vnímaná. Vzájemné námluvy nemusí vždy skončit happyendem (tj. nástupem), ale do budoucna prostě už o sobě víme, a pokud má kandidát pozitivní zážitek, jak se říká, nikdy není všem dnům konec. A nemusí jít zdaleka jen o vysloveně IT pozice.

Velmi si ceníme také toho, jak hodnotí přístup KPCS CZ k lidským zdrojům naši zaměstnanci, toho, že práce v našem týmu dává smysl a že i v nejistých dobách jsme schopni přijímat nové kolegy a kolegyně.

O pohledu zaměstnanců se můžete dočíst v článku v příloze a více o pohledu na lidské zdroje z pohledu CEO KPCS najdete ve videu na https://computerworld.cz/coffee-break/kpcs-misto-kde-muzete-najit-svuj-dream-job-56498

img

img

Sdílej v médiích

kpcs-cz-patri-mezi-top-it-zamestnavatele

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu