Služba ATOM ONE získala ocenění IT produkt roku 2020

 

Unikátní služba prevence proti útokům hackerů a výpadkům IT systémů od společnosti KPCS CZ - ATOM ONE - získala 1. místo v soutěži organizované každoročně Computerworld, a to v kategorii On-line a související služby, a pyšní se tak titulem IT produkt roku.

Služba ATOM ONE je koncipována tak, aby pomohla organizacím s prevencí proti napadení jejich prostředí, případně se snížením dopadu takovéhoto incidentu. Organizace, která si službu aktivuje, získá během pár desítek minut možnost identifikovat bezpečnostní a provozní nedostatky svého IT prostředí, a získá tak přehled o jeho slabých místech. Všechny sledované parametry se nacházejí na jednom místě, takže je okamžitě zřejmé, na co se zaměřit a jak případné nedostatky odstranit. ATOM ONE je kontinuálně rozvíjená služba, díky které zákazníci mohou skutečně rychle reagovat i na nové hrozby.

Soutěž „Produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu již řadu let s cílem vyzdvihnout produkty a služby, které se svými vlastnostmi výrazně odlišují od konkurenčních produktů a služeb stejné kategorie. Při rozhodnutí o tom, jestli produkt/služba postoupí do finále, je porovnáván do soutěže nominovaný produkt/služba s odpovídající skupinou produktů/služeb na trhu - bez ohledu na to, zda jsou přihlášeny do soutěže, či nikoli. Pokud se od nich významným způsobem pozitivně odlišuje, má právo postoupit do finále. Při určování absolutních vítězů v jednotlivých kategoriích jsou porovnávány přínosy jednotlivých finalistů v dané kategorii mezi sebou.

„Ocenění IT Produkt roku se nesmírně vážíme. Jedná se o ocenění naší práce a je známkou toho, že taková služba na trhu chybí a bude pro zákazníky velkým přínosem,“ říká Ondřej Výšek, Chief Sales & Visionary Officer. „Chci také poděkovat všem, kdo se na vývoji této moderní služby podílel a službě popřát, aby našim současným i potenciálním zákazníkům byla skutečnou oporou.“

Sdílej v médiích

sluzba-atom-one-ziskala-oceneni-it-produkt-roku-2020

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu