Konsorcium společností Mainstream Technologies a KPCS CZ jsou IT partnery pro GSA, agenturu Galileo

 
  kpcs

>< Praha, 1. března 2018 - Společnosti Mainstream Technologies, s.r.o. a KPCS CZ, s.r.o., poskytovatelé profesionálních ICT řešení a držitelé ocenění Microsoft Partner of the Year, se stali partnery pro všeobecnou IT podporu evropské organizace European GNSS Agency (GSA). Výběrové řízení, které trvalo přes čtyři měsíce, vyhrálo konsorcium vedené společností Mainstream Technologies, která navazuje na předchozí téměř tříletou spolupráci. Oba členové nově vzniklého konsorcia mají předchozí zkušenosti z GSA, kterou podporují jak na úrovni ústředí agentury GSA v Praze, tak i jejích dalších afilací po celé Evropě.

Většina technologií, které IT infrastruktura používá, je založena na řešeních společnosti Microsoft. Bude o ni pečovat tým špičkových odborníků obou společností, přičemž jádro týmu má zkušenosti z předešlé práce pro Agenturu pro evropský globální navigační družicový systém (GSA). Oproti minulé spolupráci, jež spočívala v podpoře technologií a interních procesů, je současný objem aktivit zhruba třikrát větší.

„Je nám ctí, že se nám povedlo uspět ve výběrovém řízení a že můžeme opět pracovat pro GSA, jež je pro nás významnou mezinárodní referencí. Získání čtyřletého kontraktu znamená nejen posílení stability naší společnosti, ale rovněž se jedná o strategické vítězství v jediné agentuře EU sídlící přímo v Praze,“ říká Jan Lávička, Business Development Director ve společnosti Mainstream Technologies.

„Velmi si vážíme toho, že můžeme pracovat pro tak prestižního partnera jako GSA. Kontrakt takového rozsahu je pro nás ctí a důvěra v nás vložená ze strany GSA je pro nás zavazující. Vítězství v tak významném výběrovém řízení chápeme jako ocenění kvality našich špičkových odborníků a zároveň se tak potvrzuje naše přesvědčení, že spojení obou společností v tomto konsorciu se ukázalo jako správné. Rádi bychom proto v této spolupráci pokračovali a nabídli naše společné služby i dalším významným zákazníkům.“ říká Martin Pavlis, Business Development Director ve společnosti KPCS CZ.

O KPCS CZ, s.r.o.

Pomáháme společnostem uspět v digitální éře. S vášní pro technologie a touhou po dokonalosti připravujeme řešení, která pomáhají našim partnerům posunout jejich podnikání na vyšší úroveň bez obav o bezpečnost jejich dat a systémů. Jsme rychle se rozvíjející IT konzultační firma se stabilní pozicí na trhu, která je předním poskytovatelem řešení postavených nejenom na infrastruktuře a cloudových službách Microsoft. Oblast bezpečnosti vnímá KPCS jako jednu z nejdůležitějších v moderní digitální době, proto společnost uvedla a provozuje produkt ATOM, který napomáhá v bezpečnosti a dlouhodobé udržitelnosti IT. Špičkoví konzultanti patřící ke skutečně nejlepším v oboru jsou tím, co nás činí unikátními v České republice s přesahem do zemí střední a východní Evropy, Velké Británie a USA.

http://www.kpcs.cz http://www.atom.ms

O Mainstream Technologies, s.r.o.

Společnost Mainstream Technologies, s.r.o. se specializuje na poskytování vysoce odborných služeb v oblasti informačních technologií nejen v České republice. Z pozice systémového integrátora navrhuje a implementuje podniková řešení se zvýšenými nároky na odolnost, bezpečnost a dostupnost se zaměřením na digitální firemní komunikaci, Core IT, bezpečnost, mobilitu a cloud. Nabízená řešení jsou pak často (ne však výhradně) postavena na produktech společnosti Microsoft a Mainstream Technologies patří k jejím předním českým partnerům. Jako první firma v České republice se společnost Mainstream Technologies stala dva roky za sebou nejlepším partnerem roku společnosti Microsoft. Pravidelně získává ocenění za nejlepší řešení Microsoft Awards a je držitelem kompetencí Microsoft na zlaté úrovni v oblastech Application Development, Cloud Platform, Collaboration and Content, Datacenter a Messaging.

www.mainstream.cz

O European GNSS Agency

Agentura GSA, se sídlem v Praze, je agenturou Evropské Unie. Mezi její hlavní úkoly patří provoz systémů EGNOS a Galileo, včetně poskytování jejich služeb.

www.gsa.europa.eu

Sdílej v médiích

konsorcium-spolecnosti-mainstream-technologies-a-kpcs-cz-jsou-it-partnery-pro-gsa-agenturu-galileo

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu