Miroslav Knotek generálním ředitelem společnosti KPCS CZ

 
  kpcs

><

IT konzultační firma KPCS CZ oznámila personální změnu ve svém nejvyšším vedení. Generálním ředitelem společnosti KPCS CZ je Miroslav Knotek. Tato změna souvisí se startem nové strategie společnosti.

Miroslav Knotek je jeden ze zakladatelů společnosti KPCS CZ, spolu s Martinem Pavlisem, a ve společnosti působil na různých manažerských pozicích. Věnoval se i IT konzultacím zejména v oblastech Microsoft Exchange Server, Active Directory, Office 365, PKI a bezpečnosti. Přednáší v rámci řady odborných akcí sdružení WUG a na významných IT konferencích, pravidelně publikuje odborné články a je jedním z autorů knihy Velký průvodce infrastrukturou PKI. Za tyto aktivity získal prestižní ocenění Microsoft MVP pro oblast bezpečnosti. Certifikát Microsoft MVP v červnu 2018 úspěšně obhájil.

Pozice generálního ředitele je pro mne velká výzva. S KPCS CZ jsem velmi těsně spjatý, je to moje srdeční záležitost, takže o to více cítím obrovskou odpovědnost. Vzhledem ke strategickým záměrům společnosti budu v pozici generálního ředitele usilovat především o silnou pozici na trhu v oblasti digitální transformace, kde chceme být spolehlivým partnerem firem v České republice, ale i v zahraničí. Zároveň chceme rozšířit právě naši spolupráci se společností Microsoft, která v oblasti digitální transformace patří ke špičce“, říká Miroslav Knotek. „Jsem hrdý na tým špičkových specialistů, který ve společnosti KPCS CZ mám, a je mi ctí s nimi spolupracovat. Vyznáváme ve firmě stejné hodnoty, nejen profesně, ale i lidsky, a to je pro mě klíčové. S vášní pro technologie a touhou po dokonalosti připravujeme řešení, která pomáhají našim zákazníkům posunout jejich podnikání na vyšší úroveň bez obav o bezpečnost jejich dat a systémů. Se zákazníky budujeme dlouhodobé partnerské vztahy a v tom budeme také rozhodně pokračovat.

Znalost prostředí firmy a odborné a manažerské dovednosti Miroslava Knotka jsou předpoklady umožňující firmě rychlou realizaci strategie, která je postavena na tom, jak umožnit firmám profitovat z digitální transformace s využitím moderních technologií. Základem (vedle technologií) jsou zkušenosti KPCS CZ z dlouhodobého působení na trhu IT a znalost potřeb zákazníků, inovace a v neposlední řadě také rozvoj vlastních řešení v rámci rodiny produktů a služeb ATOM (Advanced Threat and Organization Monitoring), která byla nedávno oceněna v rámci Microsoft Awards jako vítěz v kategorii „Bezpečnost a ochrana citlivých dat“ pro Českou republiku.

Miroslav Knotek hovoří anglicky, k jeho koníčkům patří cestování, turistika, literatura, badminton a bowling. Je ženatý a má 2 děti.

Sdílej v médiích

miroslav-knotek-generalnim-reditelem-spolecnosti-kpcs-cz

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu