Teams chat v samostatném okně

 
  teams

Společnost Microsoft na začátku dubna uvedla, že Microsoft Teams jsou pro něj nyní prioritou. Jednou z čerstvých novinek, které se pomalu objevují mezi uživateli je možnost otevření chatu / diskuze v samostatném okně.

Tato nová možnost je dostupná ve verzi Microsoft Teams 1.3.00.9267, která je postupně distribuována mezi uživatele.

Jakmile je aktualizace k dispozici na vašem počítači, můžete některou z těchto metod rozbalit více oken chatu:

  • Nejprve přejděte na kartu Chat, kliknutím pravým tlačítkem myši na libovolný chat otevřete jeho kontextovou nabídku a poté klikněte na „popup window chat“ tím přesunete chat do samostatného okna.
  • Za druhé, přejedete miší na chat v posledním seznamu chatů a poté kliknout na tlačítko „popup“ (které se objeví, když na chatu umístíte kurzor).

Zajímavé je, že podpora pro více oken by byla užitečná pro školy a velké společnosti, které potřebují sledovat mnoho účastníků setkání současně. Nový způsob zobrazení jim umožní udržovat důležité konverzace, zatímco se účastní webináře nebo setkání v Microsoft Teams.

Společnost Microsoft v loňském roce na Ignite oznámila podporu více oken pro Microsoft Teams. Zatímco plán vývoje Microsoft 365 nedávno potvrdil, že tato funkce bude nejprve dostupná uživatelům Windows na začátku dubna, uživatelé Mac a Linux budou v následujících týdnech.

Sdílej v médiích

teams-chat-v-samostatnem-okne

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu