Microsoft Surface: Bezpečná volba pro IT profesionály

 

V digitální době, kdy ochrana dat a IT bezpečnost jsou klíčové, je důležité si vybrat vhodné zařízení, které splňuje vysoké nároky a standardy zabezpečení. Jednou z možností takové volby jsou zařízení Microsoft Surface, která kombinují výkonnost a praktičnost s pokročilými bezpečnostními funkcemi. Zaměřme se na hlavní důvody, proč právě „Surface“ jsou tím ideálním řešením pro práci napříč profesemi.

Design a ergonomie

Zažijte revoluci v designu a ergonomii se zařízením Microsoft Surface, jako symbolem elegance a inovace. S tenkým profilem a použitím kvalitních materiálů, nabízí Surface nejen vizuální potěšení, ale také vysokou úroveň zabezpečení. Pohlcující design a ergonomie Surface umožňují ponořit se do práce a dosáhnout maximální produktivity – od odnímatelné klávesnice, která se přizpůsobí vašim potřebám, až po dotykový displej s vysokou přesností a intuitivním ovládáním. Surface je navržen tak, aby usnadnil vaši práci a zvýšil komfort, ať už jste v kanceláři, na cestách nebo doma. Mobilita Microsoft Surface znamená, že konektivita do digitálního světa pro vás může být vždy na dosah ruky. Bezpečnost je prioritou výrobce, a design a ergonomie zařízení Microsoft Surface k tomu přispívají. Kombinace atraktivního vzhledu, praktičnosti a bezpečnostních funkcí zajišťuje, že vaše data jsou v bezpečí, můžete klidně pracovat a soustředit se na to, co je pro vás nejdůležitější.

Vyberte si designově inovativní a ergonomicky dokonalé zařízení Microsoft Surface a objevte novou úroveň profesionality a spokojenosti při práci. Nechte se inspirovat jeho krásou a funkcionalitou a získejte nástroj, který vám umožní dosáhnout úspěchu s elegancí.

surflast1

Dotykové rozhraní a periferie

Dotykové rozhraní a široká nabídka volitelných periferií jsou nezbytnými prvky, které přinášejí výjimečnou funkcionalitu, vylepšují uživatelskou zkušenost, zvyšují vaši produktivitu a usnadňují interakci s vaším zařízením Microsoft Surface. Využijte výhody dotykového displeje a přesnějšího ovládání pomocí dotyku prstů. Můžete rychle a snadno provádět různé úkoly, jako je přejetí prstem po obrazovce, přiblížení nebo oddálení snímku nebo dokonce psaní přímo na obrazovku. S možností psaní a ovládání pomocí Surface Pen a Surface Dial se budete cítit jako při tradičním kreslení tužkou, ačkoliv využíváte nejmodernější technologické nástroje.

Díky podpoře Surface Pen lze přetvořit zařízení na kreativní plátno. Psaní poznámek, podepisování dokumentů, kreslení nebo vytváření ilustrací se stává snadným a přirozeným procesem. Surface Pen reaguje na každý váš tah a umožňuje vám přesně vyjádřit své myšlenky, nápady a je neocenitelným nástrojem, který vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků.

A co Surface Dial? Tato periferie je skutečným inovativním prvkem, poskytujícím intuitivní a přesné ovládání při práci s aplikacemi. Se Surface Dial můžete měnit barvy, upravovat objekty, přejít mezi nástroji a provádět další úkony jednoduše otočením a stisknutím. Tato periferie zprostředkuje rychlou a pohodlnou manipulaci s obsahem, což vám nejen ušetří čas a usnadní vaši práci, ale především otevře nové možnosti pro kreativitu při využívání softwaru a aplikací.

surflast2

Správa a aktualizace

Při výběru správného zařízení jsou správa a aktualizace klíčovým faktorem, který byste měli zvážit. Právě v tomto ohledu je zařízení Microsoft Surface skutečným lídrem. S pomocí funkce Configuration Manager je možné synchronizovat ovladače pro zařízení Surface a nasadit je jako součást softwarových aktualizací. Tato inovativní funkce zajišťuje, že vaše zařízení Surface vždy disponují nejnovějšími dostupnými ovladači. Tím se zajišťuje optimální výkon a kompatibilita vašich zařízení Surface se softwarem společnosti Microsoft.

Díky řešením Microsoft Autopilot a Microsoft Endpoint Manager, včetně Intune, je správa a aktualizace vašich zařízení Surface efektivní a bezproblémová. Windows Autopilot umožňuje rychlé a jednoduché nasazení nových zařízení s minimálním zásahem do IT infrastruktury. Snadno tak můžete udržovat vaše zařízení aktuální s nejnovějšími bezpečnostními aktualizacemi, což je v dnešní době klíčové pro ochranu vašich dat a systémovou bezpečnost. Firmy, které se rozhodnou pro zařízení Surface a Microsoft 365, vykazují výrazný posun v efektivitě a produktivitě.

Navíc produkty Surface poskytují svým uživatelům flexibilitu potřebnou pro jejich práci bez ohledu na jejich aktuální umístění. S důvěryhodnými a zabezpečenými zařízeními Surface se můžete spolehnout na bezporuchový provoz v pracovní rutině a mít jistotu, že vaše investice v rámci celé infrastruktury do zařízení Surface jsou dlouhodobě udržitelné.

Zabezpečení a síťová bezpečnost

Microsoft Surface se dlouhodobě zaměřuje na jednotný přístup k zabezpečení a ochraně zařízení, jako klíčovému faktoru bezpečnosti. Jeho silná bezpečnostní opatření jsou zajištěna prostřednictvím kompletního vlastnictví návrhu hardwaru, vývoje firmwaru a strategie aktualizací. Díky vlastnímu Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) jsou zařízení Surface schopná udržovat a aktualizovat firmware přímo prostřednictvím Microsoft Intune. Tím se minimalizuje riziko a zaručuje se maximální kontrola nad firmwarovou úrovní ještě před samotným spuštěním zařízení. Toto je zcela unikátní funkcionalita, kterou disponují pouze zařízení Surface.

Dalším významným bezpečnostním prvkem je fyzický Trusted Platform Module (TPM) 2.0, který zajišťuje šifrování dat a uložení kryptografických klíčů pro funkce jako BitLocker, Windows Hello a AD Credentials. Systém také využívá PCR registrů pro zabezpečení a detekci změn v konfiguraci. S integrovaným šifrováním disků a citlivých dat, jako je BitLocker, a podporou UEFI a TPM, můžete mít jistotu, že vaše data jsou chráněna a šifrována. Antivirový program Microsoft Defender for Endpoint poskytuje dostatečné a komplexní zabezpečení koncových bodů, které pomáhá předcházet, odhalovat, vyšetřovat a reagovat na pokročilé hrozby a chránit zařízení před malwarem a neoprávněným přístupem.

Na zařízení Microsoft Surface můžete plně využít funkci Windows Hello, poskytující pokročilé možnosti biometrické autentizace, jako je rozpoznávání obličeje nebo otisků prstů. Slabá hesla jsou tak nahrazována silnou dvoufaktorovou autentizací vázanou na zařízení, která zajišťuje bezpečný a pohodlný přístup.

V Microsoft Surface, dostáváte kompletní a integrované řešení, které vám umožní pracovat bezpečně a efektivně. Můžete tak být klidní, že jsou vaše data chráněná, a soustřeďte se na svou práci s plnou důvěrou v bezpečnost, kterou vám nabízí.

surflast3

Sdílej v médiích

microsoft-surface-bezpecna-volba-pro-it-profesionaly

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu