Microsoft Surface: Vhodná volba pro každého

 

Microsoft Surface Laptop Studio přivítá ve svém vybavení Project Manager hned z několika důvodů. Je vybaven výkonnými komponenty, jako jsou procesor Intel Core i7 nebo i9, dostatečnou pamětí RAM a rychlým úložištěm SSD. To umožňuje multitasking a plynulý běh náročných aplikací, důležitých při řízení projektů a správě rozsáhlých dokumentů. Díky možnosti přepínání mezi režimy notebooku, tabletu a studiového monitoru poskytuje zařízení dostatečnou flexibilitu a variabilitu při práci na různých typech úkolů.

Zaregistrujte se na hybridní workshop: Bezpečné a spravované prostředí Microsoft 365 s produkty Surface, kde se můžete přesvědčit, že právě řada Microsoft Surface je to pravé pro vaši organizaci.

Projektový manažer může využít klávesnici a touchpad při práci na dokumentech, přecházet do režimu tabletu pro poznámky a prezentace, či přepnout do režimu studiového monitoru pro spolupráci s týmem nebo prezentaci projektových plánů. Surface Laptop Studio disponuje dostatečnou výdrží baterie, která poskytuje uživateli stejně komfortní podmínky při práci v terénu nebo kanceláři. Mohou tak kdykoliv efektivně komunikovat a přistupovat ke sdíleným projektovým dokumentům.

Surface Laptop Studio je součástí ekosystému Microsoft, který zahrnuje aplikace a služby jako Microsoft Office, Microsoft Teams, OneNote a další. Tyto nástroje jsou běžně používané v projektovém řízení a umožňují projektovým manažerům spravovat plány, komunikovat s týmem, organizovat úkoly a sledovat průběh realizace a dodávání projektů.

Surf11

Microsoft Surface Studio 2+ ocení všichni grafici a designéři, protože jeho 28palcovým dotykový displej s vysokým rozlišením a podporou širokého barevného gamutu propisuje až neuvěřitelnou autentičnost a dynamiku jednotlivých návrhů. To umožňuje grafikům a návrhářům pracovat s jemnými detaily, přesnými barvami a vizuálně atraktivními projekty.

Surface Studio 2+ je vybaven výkonnými komponenty, jako je procesor Intel Core i7 nebo i9, dedikovanou grafickou kartou a dostatečnou pamětí RAM. To umožňuje plynulý chod náročných grafických aplikací, což je klíčové pro práci s velkými soubory a projekty.

Surface Studio 2+ podporuje stylus Surface Pen, který umožňuje přesnou a citlivou interakci s displejem. Grafici a návrháři mohou přes stylus kreslit, ilustrovat, retušovat a provádět další úpravy s vysokou přesností, což je důležité pro jejich tvůrčí proces. Zároveň velmi oceňují haptickou odezvu Pen 2. Při kreslení skic a návrhu využívají pocit tužky při práci ve zcela digitální podobě.

Surface Studio 2+ má inovativní design umožňující nastavit displej do různých úhlů a poloh. Grafici a návrháři si tak mohou vybrat nejvhodnější polohu pro svou práci, ať už jde o kreslení, úpravu fotografií nebo vizuální návrhy. Zařízení je plně kompatibilní s profesionálními grafickými aplikacemi, jako je Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, AutoCAD a dalšími oblíbenými a nezbytnými nástroji pro práci v těchto oborech. Díky těmto vlastnostem aspiruje Microsoft Surface Studio 2+ na pozici jednoho z nejvyhledávanějších zařízení pro digitální kreativní tvorbu.

Surf3

Hledáte vhodné zařízení pro práci back office, který potřebuje flexibilitu a mobilitu? Microsoft Surface Laptop 5 tyto požadavky naplňuje. Tento kompaktní a přenosný notebook je ideální pro aktivity a činnosti na různých místech. Díky dlouhé výdrži baterie je skvělým společníkem pro mobilní práci. Navíc je schopný rychle se připojit k síti Wi-Fi nebo využít mobilní data, což zajišťuje neustálé připojení a produktivitu na různých místech i mimo prostředí kanceláře.

Vzhledem k elegantnímu a profesionálnímu designu se Surface Laptop 5 hodí a snadno začlení do pracovního prostředí back office. Jeho kvalitní zpracování a odolná konstrukce poskytují spolehlivost a odolnost při běžném používání. To jsou jedny z klíčových faktorů při práci v back office. Surface Laptop 5 je vybaven výkonnými komponenty, včetně procesoru Intel Core, dostatečnou pamětí RAM a rychlým úložištěm SSD. Díky nim můžete rychle a plynule provádět běžné pracovní úkoly, spravovat e-maily a plánovat a organizovat schůzky a další důležité provozní věci.

Je vhodné doplnit, že Surface Laptop 5 nabízí praktickou mobilní produktivitu, spolehlivost, výkon a plnou integraci s ekosystémem Microsoft. To znamená, že máte přístup ke všem oblíbeným aplikacím a službám, jako je Microsoft Office, OneDrive, Outlook a mnoho dalších. Tyto nástroje jsou běžně používané týmem back office pro správu e-mailů, plánování, dokumentaci a spolupráci napříč společností. S tímto zařízením získáváte veškerou potřebnou podporu a efektivitu.

Surf22

Existuje všestranné a výkonné zařízení, které maximalizuje váš manažerský potenciál a produktivitu? Představujeme vám Microsoft Surface Pro 9 - inovativní zařízení, které kombinuje výhody tabletu a notebooku. Naplňuje tak potřebu kompaktního a přenosného zařízení, umožňující plnohodnotnou produktivní práci na různých místech a cestách. Jeho lehká a tenká konstrukce vám umožňuje pohodlně ho přenášet a využívat ve všech pracovních prostředích.

Jednou z nejvýznamnějších předností Surface Pro 9 je odnímatelná klávesnice, která vám umožňuje rychle přepínat mezi režimy tabletu a notebooku podle vašich aktuálních potřeb. Chcete rychle udělat zápis? Jednoduše odpojte klávesnici a pracujte v režimu tabletu. Potřebujete vytvořit rozsáhlou prezentaci? Připojte klávesnici a máte k dispozici plnohodnotný notebook. Se Surface Pro 9 jako by neexistovala žádná omezení.

S výkonnými komponenty, jako je procesor Intel Core, dostatečnou pamětí RAM a rychlým úložištěm SSD, je Surface Pro 9 schopen spolehlivě zvládat všechny vaše pracovní úkoly. Nezáleží na tom, zda jde o složité analýzy, přípravu strategií nebo každodenní organizační úkoly – Surface Pro 9 vás nikdy nezklame. Dotykový displej a podpora stylusu Surface Pen otevírají další nové možnosti interakce s vaším zařízením. Pište poznámky, vytvářejte odrážky, podepisujte dokumenty a provádějte další interaktivní úkoly s vysokou přesností. Stylus je také neocenitelným nástrojem pro tvorbu diagramů a poznámek během důležitých schůzek a prezentací. Vaše myšlenky se stanou okamžitě vizuální realitou.

Spolehlivost je pro manažery zásadní. Surface Pro 9 nabízí robustní konstrukci a kvalitní zpracování, které zajišťuje odolnost při každodenním používání. Nemusíte se obávat, že by vás zařízení zklamalo v kritickém okamžiku. Můžete se plně soustředit na svou práci a vědět, že Surface Pro 9 vás nepřipraví o důležité informace nebo možnost efektivního řízení. Stává se tak ideálním zařízením pro ty, kteří hledají praktickou mobilní produktivitu, spolehlivost a výkon v designovém provedení. Umožněte Surface Pro 9 zvýšit vaši efektivitu a být vždy a všude o jeden krok před ostatními.

Surf4

Maximalizujte svou práci merchandisera s Microsoft Surface Go 3, perfektním společníkem pro váš profesionální růst. Kompaktní a lehké zařízení vám umožní být flexibilní a produktivní na každém prodejním místě. Nezáleží, zda jste na obchodní cestě nebo pracujete v terénu – se Surface Go 3 máte vždy snadný přístup k potřebným informacím a úkolům.

Dotykový displej a volitelná podpora stylusu Surface Pen jsou neocenitelnými nástroji pro merchandisery nebo terénní pracovníky. Můžete psát poznámky, upravovat informace, vytvářet odrážky nebo dokonce přímo na obrazovce kreslit. Tato interaktivní funkce umožňuje rychlou aktualizaci informací o produktech a kontrolu jejich správnosti. Všechny důležité údaje jsou tak vždy aktuální a přesné.

Stojánek Surface Go 3 umožňuje nastavit různé úhly, které vám zajišťují pohodlné používání zařízení pro maximální viditelnost a přístupnost, bez ohledu na to, zda pracujete na prodejní ploše, předvádíte produkty nebo komunikujete s klienty. Díky ekosystému Microsoft máte zajištěné bezpečnostní funkce a vzdálenou správu zařízení. Váš obsah je zabezpečen a správa zařízení je jednoduchá a efektivní. Vzhledem k tomu, že se často pracuje s citlivými informacemi o produktech a prodejních výsledcích, je zajištění ochrany dat nezbytné.

I přesto, že Surface Go 3 je menší a kompaktnější než jiné modely Surface, stále nabízí dostatečný výkon pro vaše úkoly a mobilní práci. Jeho přenosnost, dotykový displej, adaptabilita a kompatibilita s aplikacemi jsou základními pilíři, které činí Surface Go 3 ideálním zařízením pro merchandising a terénní práci. Zvolte spolehlivost, výkon a flexibilitu, kterou nabízí Microsoft Surface Go 3, a dosáhněte maximálního potenciálu ve své práci.

Surf5

Sdílej v médiích

microsoft-surface-vhodna-volba-pro-kazdeho

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu