Vzdálená pomoc

Nemusíte cestovat, pomůžeme vzdáleně.

Touch the future. #DigitalOrganization

KPCS CZ Vzdálená pomoc

Stažení souborů pro vzdálenou pomoc, stahování bylo zahájeno. Pokud nebylo zahájeno automatické stahování, postupujte dle návodu níže. Program KPCS CZ Vzdálená pomoc slouží ke vzdálené správě počítače prostřednictvím internetového připojení. Umožňuje našim specialistům technické podpory vzdáleně se připojit na počítač, na kterém program spustíte, a pracovat na diagnostice a opravě Vámi hlášených problémů. Jako uživatel tak nejste při řešení problémů obtěžován pokyny, vše provede náš technik přímo na Vašem počítači, přičemž jeho práci můžete sledovat. Připojení je zabezpečeno šifrováním komunikace a jedinečným heslem pro připojení. Jedná se o pouze jednorázové připojení, které je možné pouze v době, kdy je program Vámi na počítači spuštěn.

web image

Stáhnutí a spuštění KPCS CZ Vzdálená pomoc

Návod pro použití Vzdálené pomoci

KPCS CZ využívá programu TeamViewer, ten patří ke špičce řešení pro vzdálenou správu počítačů již od roku 2005. Pro využití programu postačí několik jednoduchých kroků:
  • Spustit internetový prohlížeče (Edge, Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari)
  • Přejít na stránku https://pomoc.kpcs.cz/ a kliknout na odkaz „Stáhnout a spustit“ pro operační systém Vašeho počítače.
  • Po dokončení stahování spustit program KPCS CZ Vzdálená pomoc.
  • Po spuštění programu sdělte našemu technikovi ID relace, které program zobrazí.
  • Ponechte program spuštění, dokud Vám technik nepotvrdí svoje odpojení a dokončení práce.