Proč je důležité využívat Azure Governance

Microsoft Azure umožňuje organizacím rychle adoptovat nové technologie, vytvářet, měnit nebo mazat nové servery, disky, aplikace a jiné prostředky. Takové možnosti přinášejí svobodu a neomezený přístup k prostředkům. Kromě benefitů to ale může mít i neočekávaný dopad. Vznik neřízeného prostředí, které v důsledku přinese navýšení nákladů.

Microsoft Azure obsahuje ovšem celou řadu nástrojů pro řízení přístupu k prostředkům, jejích správu, monitorování a audit. A tím je právě Azure Governance.

V průběhu webináře si představíme Azure Governance a jaké přináší benefity. Vysvětlíme proč ji potřebuje i vaše firma. Nebude chybět ani názorná ukázka toho, jaké nástroje a procesy se dají v rámci této služby využít.

Webinářem vás provede Vukašin Terzić, který je architektem infrastrukturních a cloudových řešení ve společnosti KPCS CZ, se specializací na Microsoft Azure, Hyperconvergovanou Infrastrukturu a automatizaci pomocí PowerShell. Pravidelně přednáší, píše články a školí Microsoft certifikační kurzy.

Sdílej v médiích

webinar-proc-je-dulezite-vyuzivat-azure-governance

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu