Klidný spánek CEO - základní principy IT bezpečnosti

Základní principy bezpečnosti, které se vyplatí dodržovat. Nejen strašidelné příběhy o reálných útocích, které již stály pověst či peníze nejednu společnost. 

Jak zajistit bezpečnost firemního IT prostředí? A dokážeme vlastně říci, co tím prostředím je? Však ono již i slovo bezpečnost je často dost přehlížené, pokud jde o provoz IT systémů menší či větší organizace. Nejčastější odpovědi, které slýcháme, ale přinášejí většinou jen falešný pocit bezpečí a skutečný problém leží zcela jinde. 

Představíme si proto ta nejzásadnější technická doporučení a opatření, jak získat zpět ztracenou důvěru v ochranu nejen osobních údajů kvůli již platnému GDPR, ale také jak zabezpečit mobilní zařízení, samotné aplikace a data, ale také identity našich uživatelů. 

Přednášející

Petr Vlk

><

Petr Vlk je architektem cloudových řešení ve společnosti KPCS CZ a specializuje se na oblasti nasazení a efektivního užití služeb Microsoft 365 u široké škály zákazníků. Vedlejší specializací je oblast zabezpečení firemních aktiv pomocí technologií a služeb ze sady Enterprise Mobility + Security. Pravidelně přednáší, píše články pro český TechNet Blog a za jeho aktivity směrem k široké veřejnosti je držitelem ocenění Microsoft MVP. 

Sdílej v médiích

webinar-klidny-spanek-ceo-zakladni-principy-it-bezpecnosti

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu