Práce z domova s využitím Microsoft Teams

Za současné situace je doporučeno zaměstnancům zůstat na tzv. home office. Jak se ale jednoduše a efektivně spojit s kolegy nebo Vašimi obchodními partnery?

Těší nás Váš nevídaný zájem o tento webinář v současné chvíli je webinář dostupný ze záznamu. Po registraci v níže přiloženém formuláři Vám bude záznam zpřístupněn.

Ano, můžete si říct, že VPN a mobilní telefon budou stačit, ale co když budete např. chtít sdílet rozpracované soubory nebo udělat konferenční hovor? Řešení existuje v podobě Microsoft Teams, technologie společnosti Microsoft, vytvořené pro efektivní spolupráci z jakéhokoli místa či zařízení. Jediná podmínka je vlastnictví licence Office 365 (plány BE, BP, E1, E3, E5) - momentálně uvolnil Microsoft aplikaci Teams, a to na 6 měsíců zdarma.

Na semináři se podíváme, jak se aplikace Microsoft Teams ovládá, jak si ji stáhnout a nastavit, jak spolupracovat nad dokumenty a samozřejmě, jak efektivně komunikovat. Závěrečných 15 minut bude patřit několika doporučením pro administrátory.

Webinářem Vás provede kolega Adam Boleslavský, který se už mnoho let zabývá nástroji pro spolupráci a digitalizaci procesů pomocí technologií Microsoft. Má za sebou úspěšnou spolupráci v řadě projektů včetně těch mezinárodních. Pravidelně připravuje školení na téma technologie Microsoft Teams a aplikace balíku Office 365 a podílí se na implementačních projektech. V současné době se zabývá také oblastí PowerPlatform (PowerAutomate, PowerApps).

Sdílej v médiích

prace-z-domova-s-vyuzitim-microsoft-teams

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu