Odborně a nákladově vyvážená kybernetická bezpečnost

...proč je helix (ulita) ten správný etalon pro typickou českou firmu?

Jak se vyrovnat v typické české organizaci se zajištěním kybernetické bezpečnosti? Co dělat, abychom minimalizovali hrozbu kybernetického útoku? Jak správně vyvážit bezpečnostní pozici firmy?

To, že kybernetické útoky setrvale rostou, je prostě neoddiskutovatelný fakt. Už ani nehovoříme o tom, zda v organizaci k útoku může dojít, ale kdy a nově dokonce jak často. Jste zatím mezi těmi několika šťastnými organizacemi, které se pod útokem hackerů ještě neocitly, nebo už jste útok zažili tzv. na vlastní kůži?

Na webináři:

  • jsme si ukázali jednotlivé pilíře KPCS strategie kybernetické bezpečnosti – procesní bezpečnost, práci s riziky, ochranu identit, dat a dokumentů a tradiční bezpečnostní nástroje.
  • zaměřili jsme se na vyvážení technické versus procesní bezpečnosti a
  • přidali jsme k tradiční ochraně perimetru ještě ochranu identity,
  • dále jsme si vysvětlili důvody skokového nárůstu nákladů v technické bezpečnosti,
  • ukázali jsme si, jak se nám promítly do KPCS „bezpečnostní ulity“ a
  • představili jsme vám tento „bezpečnostní helix“ jako nákladově optimální etalon kybernetické bezpečnosti pro typickou českou firmu v roce 2021.

K webináři jsme zároveň připravili sérii videí, které se týkají této problematiky. Videa můžete zhlédnout na https://kpcs.cz/cs/kyberneticka-bezpecnost/vyvazena-kyberneticka-bezpecnost

Webinářem vás provedl bezpečnostní expert Michal Hanus. Michal se pohybuje v oblasti kybernetické bezpečnosti více jak 15 let. V současné době pracuje v KPCS na pozici Security Solution Architect a má bohaté zkušenosti s risk managementem a bezpečnostními standardy v IT i OT (ICS). Na základě kybernetických hrozeb a rizik a stavu firemního prostředí pak stanovuje konkrétní bezpečnostní strategie a plány systematického rozvoje kybernetické bezpečnosti.

Registrační formulář

Sdílej v médiích

odborne-a-nakladove-vyvazena-kyberneticka-bezpecnost

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu