M0j3h3sl0 (to raději bez hesla)

Heslo. Součást, resp. součásti běžného dne nás všech. Snad každý systém či aplikace vyžaduje přihlášení heslem a ideálně ještě nějakým druhým faktorem ověření.

Běžný uživatel, říkejme mu třeba František Uživatel, používá desítky online služeb a pochopitelně pro přístup k nim používá stejný e-mail i heslo. To asi není ideální stav, ale bohužel velmi častý.

Na internetu jsou k dispozici k zakoupení databáze uniklých hesel a uživatelských účtů. Malé firmy i velké korporace vyžadují používání bezpečných hesel, ale jejich definice "bezpečného hesla" se často diametrálně rozcházejí. A často si kladou otázky typu:

  • Jaké heslo lze považovat za přiměřeně bezpečné?
  • Mají vůbec hesla ještě nějakou budoucnost?
  • A nešlo by to bez nich?

V rámci webináře na téma "M0j3h3sl0" na ně budeme hledat odpovědi. Je ale možné, že při hledání těchto odpovědí otevřeme i nějaké další, neméně zajímavé, otázky.

Webinářem vás provede kolega Jan Žák, který je IT konzultantem v KPCS v oddělení infrastruktury se zaměřením na systémy společnosti Microsoft, převážně na oblasti související s Active Directory Domain Services, Active Directory Certificate Services, Active Directory Federation Services a Azure Active Directory.

Registrační formulář na záznam webináře:

Sdílej v médiích

m0j3h3sl0

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu