Kam s hesly? Toť otázka

Správa hesel snadno, rychle a bezpečně Prevence kybernetické bezpečnosti je dnes rezonujícím tématem, kterému je potřeba věnovat zvýšenou pozornost. A určitě se shodneme, že kybernetická bezpečnost začíná nejen silnými hesly, ale současně i jejich bezpečnou správou. Setkáváte se také s problémem, kdy si vaši uživatelé nemohou zapamatovat všechna používaná hesla, a tudíž si pomáhají tím, že si je ukládají na méně bezpečná místa? Řešením může být nastavení jediného jedinečného hesla ve správci hesel – v tzv. "zabezpečeném trezoru”, ve kterém každý bezpečně uchová všechna svá hesla. Proto jsme do našeho produktového portfolia zařadili Keeper jako oceňované špičkové řešení právě pro správu hesel.

Připojte se 5. října a pojďte se s námi podívat na to, jak zjednodušit správu hesel a chránit svá data.

Během webináře se budeme zabývat otázkami:

  • Co je Keeper, k čemu slouží a jak vám pomůže zjednodušit práci s hesly ve vaší organizaci (kompatibilita aplikací, sdílení hesel, sdílení týmových složek, aj.)
  • Bezpečnost na prvním místě - jakmístě – jak jiho dosáhnout (co znamená "zero knowledge", podpora MFA) Součástí webináře bude také praktická ukázka. Společně se podíváme na:
  • Přehled uživatelského prostředí (vytváření nových hesel a složek, jejich sdílení)
  • Přehled administrátorského prostředí (tvorba uživatelských účtů, Single sSign - Oon, reporty a statistiky bezpečnosti hesel)

V závěru odpovíme na vaše otázky, které můžete po celou dobu konání webináře psát do chatu. A během webináře si budete moci zasoutěžit o licence Keeper personal na 3 roky zdarma.

Webinářem vás provedou Jiří Bečka (KPCS), Senior IT konzultant v oblasti bezpečnosti a moderní spolupráce a Jan Bartoš (KPCS), MDM and Collaboration manager

Keeper využívá vyhrazeného správce hesel, platformu Zero Knowledge SaaS, která generuje silná hesla a ukládá je plně šifrovaná na všech úrovních. Certifikace SOC2 a ISO27001 dokládají nejvyšší standardy zabezpečení.

Na našem blogu můžete již nyní nalézt články, které se tomuto tématu věnují. • Proč je dobré požívat password managera?Co je Single Sign-On?

Více informací na https://kpcs.cz/cs/co-delame/partneri/keeper-password-manager.html

Registrační formulář na záznam webináře:

Sdílej v médiích

kam-s-hesly-tot-otazka

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu