Hybrid%201150x225%20%284%29

Termín webináře: 5.4.2022 od 10:00 - 11:00 hod.

Chcete, aby vaše týmy a zaměstnanci mohli na hybridních schůzkách komunikovat a spolupracovat efektivně díky správnému vybavení? Existuje mnoho typů zařízení pro hybridní spolupráci, kterými můžete vybavit své zasedačky i zaměstnance pracující z domova. Ale bude vše fungovat? Bude to intuitivní? Půjde vše lehce, nebo před každou schůzkou budete ztrácet čas nastavováním audiovizuální techniky?

Na webináři probereme správné vybavení hybridního pracoviště. Řekneme si, co vše je nutno mít na paměti při výběru zařízení pro zasedací místnosti i zaměstnance, jaké jsou možnosti vybavení a jak docílit pozitivní zkušenosti se schůzkou, bez ohledu na to, odkud pracujete.

V průběhu webináře se zaměříme na následující témata:

  • Co ovlivňuje výběr hardware pro zasedačku?
  • Jakou roli hraje zvolená konferenční platforma?
  • Jaké jsou výhody certifikovaného hardware pro danou platformu?
  • Jak vybavit zaměstnance pro hybridní způsob práce, včetně možností Windows Autopilot a Microsoft Surface?
  • Jak ovládat zasedací místnost jednoduše?
  • Jak na vzdálenou správu a aktualizaci zasedaček?

Odnesete si tipy a základní přehled o možnostech a úskalích vybavení zasedacích místností a zaměstnanců. Praktické ukázky možností budou demonstrovány na produktech Logitech, Microsoft Surface a Teams Rooms. Webinář bude probíhat formou debaty expertů za účasti Jiřího Bečky, Senior IT konzultanta v oblasti moderní spolupráce ze společnosti KPCS CZ, a Radima Zápotockého, experta na audio a videokonferenční systémy ze společnosti Gesto Communications. Webinářem vás bude provázet Ondřej Výšek, obchodní ředitel společnosti KPCS CZ.

Registrační formulář: