KPCS CZ se řadí k TOP IT zaměstnavatelům

 
  kpcs

Být TOP zaměstnavatelem je z pohledu budování značky zaměstnavatele zcela jistě snem každé společnosti. A pokud jde o obor IT, tak zde to vzhledem k situaci na pracovním trhu platí zcela jistě dvojnásob.

Aby se firma zařadila mezi TOP zaměstnavatele, musí své zaměstnance vnímat jako svou největší devízu a tomu podřídit také svou HR strategii. V současné době je základem této strategie budování tzv. zaměstnanecké zkušenosti. Řízení zaměstnanecké zkušenosti spočívá ve schopnosti naslouchat, porozumět a zároveň rychle reagovat na podněty zaměstnanců. V KPCS získáváme zpětnou vazbu nejen při náborech, ale po celou dobu působení zaměstnance ve firmě.

To jednoznačně vede ke stálému posilování značky KPCS jako zaměstnavatele a je to jeden z významných činitelů ovlivňujících, že značka KPCS je u současných i potenciálních zaměstnanců velmi dobře vnímána. Pozitivní zaměstnanecká zkušenost nám v rámci budování značky zaměstnavatele velmi usnadňuje nábory nových zaměstnanců, a to i na velmi expertní pozice, a zároveň posiluje loajalitu stávajících zaměstnanců, čehož si nesmírně vážíme. Celý proces řízení zaměstnanecké zkušenosti vnímáme jako obrovský projev důvěry a závazek vůči zaměstnancům.

Přečtěte si článek v Příloze TOP IT Employers, jaká je strategie přístupu KPCS k zaměstnancům. img img

Sdílej v médiích

kpcs-cz-se-radi-k-top-it-zamestnavatelum

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu