Microsoft Team & Skype for Business Admin Center

 
 Filip Kasaj

V rámci Microsoft Ignite konference, která probíhá v těchto dnech v Orlandu, jsem se mohli dozvědět na přednášce Microsoft 365: Transform your communications with Microsoft Teams and Skype for Business, že se můžeme těšit na nové administrátorské rozhraní Microsoft Team & Skype for Bussiness Admin Center. Microsoft Teams aktivně využívá 125 000 organizací a pro Office 365 se stávají hlavním kolaboračním nástrojem, kde může očekávat čím dál více funkcionalit hlavně z oblasti Enterprise Voice. Pro snadnější nasazení a přechod na Microsoft Teams budou dostupné následující tři možnosti pro upgrade klientů a ve všech případech se bude jednat o plně automatizovaný přístup, kde bude aplikace Microsoft Teams rozdistribuována a nainstalována na klientské stanice.

Možnosti přechodu na Microsoft Teams:

  • Side by side

Klient se může rozhodovat pro které aktivity využije Microsoft Teams nebo Skype for Business.

  • Side by side with notify

Pro klienta budou dostupné oba nástroje s tím, že bude informován o přechodu na Microsoft Teams prostřednictvím Skype for Business aplikace.

  • Teams only

Příchozí hovory a konverzace budou automaticky přeneseny do aplikace Microsoft Teams a Skype for Business bude přepnut do módu meeting join only.

Více informací o nasazení Microsoft Teams v rámci vaší organizace můžete naleznout na nově dostupné stránce http://aka.ms/SkypeAndTeams

Sdílej v médiích

microsoft-team-and-skype-for-bussiness-admin-center

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu