Azure Arc: Řešení pro flexibilní a zabezpečené multicloudové prostředí!

 

Společnost Microsoft prostřednictvím služby Azure Arc, který rozšiřuje platformu Azure, pomáhá vytvářet vysoce flexibilní aplikace a služby pro provoz napříč datovými centry, edge computingu a v multicloudových prostředí. Vzhledem k tomu, že se podniky v rámci své IT strategie snaží řídit stále složitější hybridní a multicloudová prostředí využívající různé sady nástrojů a technologií, SQL Server s podporou služby Azure Arc zjednodušuje zásady správného řízení a správu za pomoci jediného kontrolního bodu pro rozšíření služeb Azure na instance SQL Serveru hostované mimo Azure. Azure Arc funguje na novém i stávajícím hardware, virtualizacích a platformách Kubernetes, zařízení ioT a dalších integrovaných systémech.

S Azure Arc máte k dispozici konzistentní prostředí pro vývoj, provoz a spouštění nativních aplikací pro cloud kdekoli a na libovolné platformě Kubernetes. Nasazením nativních datových služeb ve vašem prostředí, kterými jsou SQl a PosgreSQL s podpororou Azure Arc, můžete využívat přehledy dat a analýz v reálném čase. Díky komplexnímu prostředí získáváte flexibilitu, plníte požadavky na rezidenci a suverenitu a také zabezpečení dat a infrastruktury napříč různými prostředími.

Mezi služby s podporou Azure Arc patří Azure Kubernetes service (AKS), aplikační služby (např Azure App Service, Azure Api Management, Azure Logic Apps, a další), datové služby (již zmíněné SQL Managed Instance a PostgreSQL ve verzi Preview) nebo strojové učení za využití Azure Machine Learning.

Azure Arc podporuje také samotné prvky infrastruktury, kam řadíme především servery, Kubertenes, Azure Stack HCI, VMware nebo System Center Virtual Machine Manager.

https://azure.microsoft.com/cs-cz/products/azure-arc#tabxd7fcafc4c87a4664abfc88563fda1147

Sdílej v médiích

azure-arc-reseni-pro-flexibilni-a-zabezpecene-multicloudove-prostredi

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu