Microsoft Azure

Realizujte vaše nápady pomocí Azure.

Touch the future. #DigitalOrganization

Microsoft Azure - vše co potřebujeteAzure. Smysluplné inovace

Příprava na budoucnost

Průběžné inovace od Microsoftu zajišťují podporu vašeho současného vývoje i vašich produktových vizí do budoucna.

Další informace

Vývoj podle vlastních představ

Díky závazku k open source a podpoře všech jazyků a architektur můžete tvořit tak, jak vám to vyhovuje, a nasazovat kamkoli chcete.

Další informace

Bezproblémový hybridní provoz

Místně, v cloudu i na hraničních zařízeních – vyjdeme vám vstříc. Integrujte a spravujte svá prostředí s využitím služeb určených pro hybridní cloud.

Další informace

Důvěryhodné cloudové prostředí

Zajistěte si zabezpečení od počátku s podporou týmu odborníků a aktivním dodržováním předpisů, kterému důvěřují firmy, vládní instituce i startupy.

Další informace

Více o migraci do clouduzáznam webináře vám vše přiblíží

Uvažujete o migraci do cloudu? Zajímá vás, jak získat detailní a přesnou analýzu a zároveň predikci ceny přechodu do cloudu?

Dovolujeme si vás pozvat na webinář, na kterém budou Martin Soukup a Jan Váňa hovořit o unikátní příležitosti. O příležitosti, jak získat sofistikované podklady pro vaše rozhodování o migraci do cloudu - Microsoft Azure. O tom, jak jít do cloudu na jistotu a bez nežádoucích překvapení, ať již pohledu IT, tak z pohledu finančního.

Zároveň získáte více informací o tom, že právě v tuto chvíli existuje jedinečná šance využít velmi sofistikovaného nástroje Cloudamize, který zanalyzuje vaše prostředí a poskytne vám cenné informace, na jejichž základě je možné jednoznačně stanovit postup a pracovní náročnost migrace do cloudu a zároveň i cenovou hladinu provozovaných aplikací v cloudu.