Microsoft Envision AI Connection & Microsoft Build AI Day

KPCS CZ je prémiovým partnerem letošní konference Microsoft Envision AI Connection & Microsoft Build AI Day. Účastníci se příští týden 26.-27. března 2024 mohou těšit na inspirativní program, na kterém se podílí také naši odborníci z oblasti technologií a byznysu.👨‍💼🧑‍💻 Hlavním tématem konference bude umělá inteligence (AI).🧠💻 Inspirujte se příběhy organizací, které již dnes využívají možnosti AI naplno.​🚀

Termín: 26. - 27. 3. 2024

Místo: O2 Universum, Praha

Akce dopadla skvěle a oba dny jsme si užili jak my, tak účastníci. Díky kreativitě obchodního ředitele Vráti Břenka jsme navíc sklidili ohlasy i v módních kruzích. Vše zachytily fotoaparáty přítomných, tak se podívejte sami.

AI Connection Day:

AI%20Connection%20Day Image%20%2813%29 Image%20%2816%29 Image%20%2821%29

Build AI Day:

Build%20AI%20Day Image%20%2846%29 Image%20%2847%29

Děkujeme všem zúčastněným a přidáváme poděkování našeho CEO Mirka Knotka:

"Včera a dnes se koná největší AI konference společnosti Microsoft v České republice: Microsoft Envision – AI Connection a Build AI Day a my jsme u toho jako jeden z hlavních partnerů konference. Registrovaných je skoro 700 účastníků, včera nás navštívila na stánku řada zákazníků s reálným zájmem o AI služby. Chci poděkovat Vráťovi a Mariánovi za skvělou přednášku na téma Copilot pro Microsoft 365, která díky chytrému obsahu i uniformám pilotů patřila podle reakcí účastníků k tomu nejlepšímu, co konference nabídla. Také chci poděkovat Jardovi s Davidem za skvěle vymyšlený a připravený KPCS stánek, Lence za vytrvalost v celodenní zajištěním stánku a samozřejmě i všem dalším, kteří tam včera a dnes reprezentují KPCS."

MSFT%20Envision_komunikace_post1-1

Sdílej v médiích

microsoft-envision-ai-connection-and-microsoft-build-ai-day

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu