Kybernetická bezpečnost začíná silným heslem!

Tento webinář jsme připravili ve spolupráci se společností Keeper Security a je v angličkém jazyce

img

V KPCS usilujeme o prevenci kybernetické bezpečnosti a upřednostňujeme model Zero Trust. Chápeme ji jako jednu z nejdůležitějších disciplín, kterou lze v současné době v IT řešit a které je potřeba věnovat zvýšenou pozornost. A určitě se shodneme, že kybernetická bezpečnost začíná opravdu silným heslem.

Setkáváte se také s problémem, kdy si vaši uživatelé nemohou zapamatovat všechna používaná hesla, a tudíž si pomáhají tím, že si je ukládají na méně bezpečná místa? Řešením může být nastavení jediného jedinečného hesla ve správci hesel – v tzv. "zabezpečeném trezoru”, ve kterém každý bezpečně uchová všechna svá hesla. Proto do našeho produktového portfolia zavádíme Keeper jako špičkové řešení právě pro správu hesel.

Víte, že více než 80 % narušení dat je způsobeno špatnou správou hesel? Bez ohledu na to, kolik školení IT oddělení provede, zaměstnanci se často stejně drží slabých, opakovaně používaných, recyklovaných a sdílených hesel. Ta navíc uchovávají v nechráněných souborech, případně si je různě nechráněně zapisují.

Keeper využívá vyhrazeného správce hesel, platformu Zero Knowledge SaaS, která generuje silná hesla a ukládá je plně šifrovaná na všech úrovních. Certifikace SOC2 a ISO27001 dokládají nejvyšší standardy zabezpečení.

Webinář proběhl 17. června 2021 a podívali jsme sena to, jak zjednodušit správu hesel a chránit svá data pomocí oceňované platformy Keeper.

Během webináře jsme se zabývali otázkami:

  • Proč zabezpečení heslem zůstává jednou z hlavních bezpečnostních hrozeb
  • Jaké jsou nejčastější výzvy správy hesel, kterým organizace čelí
  • Co je Keeper a jak může pomoci IT týmům i samotným uživatelům

Webinářem prováděli Ondřej Výšek (KPCS) Chief Visionary and Sales Director a Roland Steinmetz (Keeper Security), Director Channel EMEA. Ondřej i Roland jsou odborníky v oblasti IT.

Registrační formulář:

Sdílej v médiích

kyberneticka-bezpecnost-zacina-silnym-heslem

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu