KPCS CZ na TechEd 2024

Jedním z vrcholů letošní sezóny je nejvýznamnější IT konference v Česku a na Slovensku - TechEd, která se uskuteční od 21. do 23. května 2024 v Praze a která bude také dostupná online. Jako KPCS jsme pyšní na to, že jsme letos technologickými partnery a v programu, který zahrnuje prezentace špičkových odborníků z IT oboru, vystoupí celá řada našich kolegů z KPCS CZ. Konference poskytne aktuální informace o nejnovějších trendech v IT a zahrnuje diskuse s řečníky a příležitosti pro navazování kontaktů. Letošní ročník TechEdu nabídne během tří dnů celkem 47 přednášek od pětadvaceti vedoucích českých, slovenských a zahraničních IT expertů. Nenechte si ujít ani TechEd Párty!

Naši klienti, kteří ještě nemají na TechEd vstupenky, mohou využít slevu 5 % na fyzickou i online vstupenku. Stačí jen zadat slevový kód „TechEd2024_K“ do poznámky v objednávce.

Detaily o konferenci se dozvíte na webu TechEd 2024.

Naši prezentující:

< Lukáš Radil

Jak správně do Cloudu? Teorie a praxe migračních projektů aneb šéfe máme asi problém

Chceme vám představit, vymyslet, naplánovat, zorganizovat a samozřejmě realizovat migraci do Cloudu. Jak si projekt rozdělit, co dělat a nedělat v jednotlivých fázích a také koho k tomu budete potřebovat. Představíme migrační projekty z pohledu architekta a projektového manažera. Jaké nástroje používáme, jaká jsou typická rizika a jak je ošetřit, které postupy opravdu fungují, kolik času budete na migraci potřebovat a spoustu dalšího. Čeká vás migrační projekt? Přijďte si poslechnout jaké chyby jsme my udělali a jak jsme se z nich poučili, aby vy už jste nemuseli.

< Petr Vlk

Defender XDR dnes vede Copilot for Security

Prezentace se zaměří na představení rodiny Microsoft Defender XDR. Podíváme se na inovativní nástroje a strategie pro zvýšení kybernetické bezpečnosti vaší organizace. A třeba zjistíme, že je už dávno známe. Pokud pro nás budou novinkou, s jejich praktickým využitím nám pomůže umělá inteligence v podobě Microsoft Copilot. Aneb co ocení každý, kdo chrání svoji organizaci na poli kybernetické bezpečnosti nejen na papíře, ale i v konzolích.

< David Alimov

DevOps využitím AI a Copilotů

Prezentace přiblíží téma implementace DevOps s využitím AI pomocníků. Ukážeme, jak AI může usnadnit vývoj, testování, nasazení a správu softwaru. Představíme různé fáze DevOps procesu a služby, které je podporují. Prozkoumáme možnosti AIOps pro škálování a adaptaci infrastruktury. Zaměříme se na Copiloty od Microsoftu, GitHubu a ChatGPT, jejich srovnání a integraci. Odpovíme na otázky, jak mohou Copiloty zrychlit práci programátorů, eliminovat rutinní úkoly a podporovat inovace?

< Oldřich Šrubař

Když na rychlosti záleží aneb incident response s Copilotem for Security

Každý by si přál umět vyřešit bezpečnostní události co nejdříve a efektivně, ale ne vždy je to možné, ať už kvůli znalostem nebo komplexnosti případu a času, který na to máme. Management nám dýchá na záda a vy musíte mít co nejdříve vyřešeno. Pojďme si říct co nám Copilot for Security přináší, jaké jsou jeho schopnosti, jak nám může pomoci nebo jak nám usnadní cestu k vysněnému SOC? Pojďme si to ukázat naživo.

< Jakub Urban

Zabezpečení dokumentů v prostředí Microsoft 365 není jen o oprávněních na SharePoint, OneDrive nebo Teams

Microsoft Purview Information Protection a Data Loss Prevention jsou klíčové komponenty pro zabezpečení a správu dat. Šifrování dokumentů a DLP nejsou jen další „buzz-wordy“, které možná v poslední době slýcháte častěji, ale jsou to zajímavé technologie, které velmi pravděpodobně máte v rámci licencí k dispozici. Dozvíte se nejen základní přehled, k čemu tyto technologie jsou, jak se liší a licencují, ale uvidíte také praktické ukázky, jak se nasazují a na co si dát při implementaci pozor.

< Petr Vlk

Umělá inteligence: Microsoft Copilot

Řešení, aplikace a produkty Microsoft Copilot. Představíme široké spektrum služeb, které Microsoft nabízí. Diskutovat budeme jejich praktické využití a to, jak je lze využít k získání konkurenční výhody. Probereme možnosti IT oddělení při nasazování těchto služeb. Zvládne je vlastně nasadit samo IT a co by si IT mělo odpracovat jako nutnou minimální přípravu, existují doporučení pro nasazení z praxe? Na závěr se pokusíme odpovědět na otázku, zda jsou tyto technologie jen další “bublinou” na trhu, nebo zda představují další průmyslovou revoluci.

Moc se těšíme na všechny z vás, se kterými se tu potkáme osobně i na ty, kteří se zúčastní virtuálně.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-na-teched-2024

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu