Jak může vedení firem čelit zvýšeným kybernetickým hrozbám

Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost opakovaně varuje před zvýšeným rizikem kybernetických útoků na české organizace a firmy. Situace na poli kybernetické bezpečnosti se rozhodně v posledních měsících nezlepšila, naopak – přiostřila se.

Neberme tato varování na lehkou váhu! Považujeme za velmi důležité podělit se s vámi o naše znalosti a zkušenosti, a tak společně „bojovat“ za bezpečnější IT prostředí.

Na webináři jsme se podívali na hrozby z pohledu vedení firem.

  • Jak se organizačně na hrozby připravit?
  • Jaké jsou nejběžnější nedostatky v zabezpečení ICT prostředí (firemních dat a služeb), i v podnikovém systému řízení bezpečnosti?
  • Jaké nástroje lze využít pro zvýšení odolnosti prostředí proti kybernetickým útokům?
  • Jak identifikovat slabá místa v organizaci, v prostředí i v systému řízení bezpečnosti?

Webinářem vás provedli a na otázky odpověděli kolegové Jan Marek a Michal Hanus

Jan Marek je konzultantem a architektem s více než deseti lety praxe. Pravidelně přednáší na předních lokálních i mezinárodních konferencích. Primárně se zabývá produkty a službami v oblasti kybernetické bezpečnosti, privátního cloudu a infrastrukturních služeb, a to především bezpečností Windows kernelu, Microsoft Hyper-V, Active Directory a počítačové forenziky.

Michal Hanus se pohybuje v oblasti kybernetické bezpečnosti více jak 15 let. V současné době pracuje v KPCS na pozici Security Solution Archtect a má bohaté zkušenosti s risk managementem a bezpečnostními standardy v IT i OT (ICS). Na základě kybernetických hrozeb a rizik a stavu firemního prostředí pak stanovuje konkrétní bezpečnostní strategie a plány systematického rozvoje kybernetické bezpečnosti.

Registrace na záznám z webináře

Sdílej v médiích

jak-muze-vedeni-firem-celit-zvysenym-kybernetickym-hrozbam

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu