Co to je Microsoft 365 a kde pomáhá

365 dní v roce Microsoft. Není to málo. A málo také není to, co tento licenční balíček nabízí za velmi přijatelnou cenu. Kombinace Office 365, Enterprise Mobility+Security a Windows 10 může být pro někoho záchranou ze složitého světa licenčních kombinací, flexibilním řešením licencování online i lokálního IT prostředí, případně odpovědí, jak jednoduše propojit produktivitu uživatelů se zabezpečením, které uživatelům nebrání v práci.

Webinář vás provede přehledem co vše Microsoft 365 obsahuje, jaké jsou možnosti v oblasti bezpečnosti uživatelů, dat a dokumentů; správy koncových zařízení (desktopů, notebooků, tabletů a mobilů); spolupráce mezi uživateli s jejich produktivita a v neposlední řadě jak Microsoft 365 dokáže pomoci se zajištěním licencí ve vašich on-premise prostředích.

Jak se digitální svět mění, lidé jsou stále více zvyklí na okamžitý přístup k informacím, samoobslužné funkce, a nesčetné množství komunikačních možností. Dnes zaměstnanci pracují ve dvojnásobném počtu týmů než před pěti lety. Možnosti práce jsou tak neuvěřitelně rozmanité, což nahrává odlišným pracovním stylům.

Microsoft 365 není pouhým nástrojem, který pomáhá řídit spolupráci na moderním pracovišti; je to celá sada nástrojů. Microsoft 365 spojuje nástroje produktivity sady Office 365 s tím nejlepším v samoobslužném zabezpečení.

  • Office 365 jsou cloudové nástroje spolupráce pro moderní podnikání, které zahrnuje všechny nástroje Microsoft Office, spolu se snadným sdílením informací a komunikací, které zvyšují produktivitu a sjednocují týmy.
  • Windows 10 je moderní desktopový operační systém kombinující kreativitu a bezpečnost na jediném místě.
  • Enterprise + Mobility Security (EMS) je komplexní cloudové řešení společnosti Microsoft v oblasti bezpečnosti a správy zařízení.

Sdílej v médiích

co-to-je-microsoft-365-a-kde-pomaha

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu