Team KPCS poběží benefiční 1/2 Maraton

 
  kpcs

KPCS se stala partnery letošního charitativního závodu Sportisimo 1/2 Maratonu v Praze. Startujeme v sobotu 1.4.2017 v 10:00 na náměstí Jana Palacha. Po závodu proběhne i slavnostní předání šesti vozíků Benecykl vybraným rodinám. Přijďte podpořit team KPCS!

><

"Zúčastněné děti se speciálními potřebami sice nemohou samy běžet, ale jejich motivace a vůle a pomoc našich nohou jim umožní nejen závodit, ale i vyhrát!"\

Protože KPCS dělá věci, které mají smysl, zapojila se i letos do benefičního projektu. Tentokrát jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným a protáhnout naše těla. Stali jsme se sponzory speciálního vozíku, který bude po závodu předán rodině s hendicapovaným dítětem. Umožníme mu tak zažít jedinečný pocit z účasti na světovém běžeckém závodu, ale také mu pomůžeme žít aktivnějším životem. Na startovní čáře se v černých dresech postaví Rostislav Kopal, Lukáš Radil, Lukáš Keicher, Jan Bartoš a Vukašin Terzič.

Celý závod se koná díky organizaci RWTC (Running with those that can´t). Tímto způsobem získavají prostředky na nákup sportovních vozíků a zprostředkují tak dětem zážitek ze závodní atmosféry, kterou by si jinak nemohly dopřát. V loňském roce organizace RWTC darovala celkem 10 speciálních vozíků Benecykl v hodnotě přes 300 000 Kč.

Partneři: www.rwttc.cz/partneri

Více o závodě: www.rwttc.cz/udalosti/sportisimo-12maraton-praha-2017

Připojte se k události na facebooku: RWTTC na Sportisimo 1/2 Maratonu Praha 2017

Sdílej v médiích

team-kpcs-pobezi-beneficni-1-2-maraton

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu