Nová služba ATOM ONE jako prevence proti útokům hackerů

 

Praha. Společnost KPCS CZ, specializující se na poskytování expertních konzultací a spravovaných služeb, na návrhy a realizace projektů využívajících technologií a služeb společnosti Microsoft, přichází na trh s unikátní a účinnou službou prevence proti útokům hackerů a výpadkům IT systémů – ATOM ONE.

Společnost KPCS CZ dnes uvedla na trh cloudovou službu ATOM ONE, výkonný nástroj pro zajištění prevence před kybernetickými útoky a výpadky informačních systémů. Během pár desítek minut od aktivace služby jsou organizace schopny identifikovat bezpečnostní a provozní nedostatky svého IT prostředí a získat přehled o jeho slabých místech. Zároveň služba nabídne řešení nalezených problémů. Díky neustálé aktualizaci jsou organizace připraveny včas reagovat i na nové hrozby. Všechny sledované parametry se nacházejí na jednom místě, takže je okamžitě zřejmé, na co se zaměřit a jak případné nedostatky odstranit.

ATOM ONE poskytuje na jednom místě přehled o provozních a bezpečnostních parametrech IT prostředí. Služba zajišťuje sběr a analýzu bezpečnostních událostí a doporučuje preventivní kroky pro předcházení kybernetickým útokům či výpadkům. Sledují se parametry ve čtyřech oblastech - provoz, bezpečnost, kapacita a dostupnost. Každá z kategorií je hodnocena a v každé z nich je možno ihned vidět, v čem je problém a jak ho řešit, a to napříč cloudovým i on-premise prostředím.

„ATOM ONE je založen na expertních znalostech našich lidí a odráží potřeby organizací z pohledu kybernetické bezpečnosti. Jako preventivní nástroj jim totiž pomáhá odhalit útok dříve, než k němu dojde, a tím může organizacím ušetřit mnoho starostí a finančních prostředků,“ říká Miroslav Knotek, CEO společnosti KPCS CZ. „Jsem hrdý na to, že pomocí tohoto nástroje můžeme organizacím pomoci ochránit nejen jejich systémy a data, ale jejich podnikání jako takové.“

Více informací a novinek najdete na atomone.net nebo kpcs.cz, na sociálních sítích Facebook a LinkedIn

img ATOM ONE Central Dashboard

Sdílej v médiích

nova-sluzba-atom-one-jako-prevence-proti-utokum-hackeru

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu