KPCS je Solutions Partner Microsoft Cloud Partner Programu

 
  kpcs

Jsme jednou z prvních partnerských organizací Microsoftu, která získala status Solution Partner v rámci Microsoft Cloud Partner Programu (MCPP). Získali jsme jej navíc na základě celkem čtyř designací, a tak máme velkou radost, že se s vámi o tuto čerstvou informaci můžeme podělit.

Získané designace:

• Solutions Partner for Security

• Solutions Partner for Modern Work

• Solutions Partner for Infrastructure (Azure)

• Solutions Partner for Digital & App Innovation (Azure)

Designace Solutions Partner demonstruje technický potenciál, zdroje a hloubku průmyslových znalostí důležitých pro nejlepší naplnění potřeb zákazníka,“ píše v průvodním dopise Nicole Dezen, Chief Partner Officer and Corporate Vice President, Global Partner Solutions, Microsoft Corporation.

Chief Visionary & Sales Officer, KPCS CZ Ondřej Výšek dodává: „Jsem hrdý na tým KPCS CZ, který získanými designacemi a specializacemi v rámci programu Microsoft Cloud Partner Program, prokazuje svou špičkovou odbornost a přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Velmi přísná kritéria, která jsou v rámci tohoto programu nastavena potvrzují naplňování dlouhodobé strategie KPCS CZ a přední příčku mezi dodavateli řešení založených na cloudových technologiích Microsoft.“

Kromě čtyř designací jsme navíc získali i tři specializace, kterých si neméně vážíme. I tato ocenění vnímáme především jako vizitku naší dobré práce, kterou budeme i nadále rozvíjet.

designace_obdelnik

Sdílej v médiích

kpcs-je-solutions-partner-v-ramci-microsoft-cloud-partner-programu

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu