KPCS jako Microsoft Country Partner of the Year

 
  kpcs, awards

KPCS CZ byla dnešním dnem vyhlášena vítězem Microsoft Country Partner of the Year Award 2016 Czech Republic. Ocenění je na globální úrovni špičkových partnerů společnosti Microsoft prokázáním vynikajících výsledků v oblasti inovací a implementací zákaznických řešení založených na technologiích společnosti Microsoft

><


"Toto globální uznání je skvělým výsledkem pro KPCS CZ z pohledu kvality a inovativnosti dodávaných řešení našim zákazníkům, která jsou postavena na technologiích společnosti Microsoft. Vnímáme, že se nejedná pouze o ocenění, ale o jistý druh závazku vytrvat ve vysoké kvalitě poskytovaných služeb a spolupráci se společností Microsoft.Jan Kořán, CEO KPCS CZ


Ocenění byla vyhlašována v mnoha kategoriích, vítězové byli vybráni z více jak 2500 nominací ze 119 zemí po celém světě. KPCS CZ byla oceněna za poskytování inovativních řešení, stejně tak jako za spolupráci s lokální pobočkou Microsoft v České republice.

Microsoft Country Partner of the Year Awards vyzdvihuje partnery na úrovni jednotlivých zemí, kteří prokázali vynikající výsledky při poskytování řešení společnosti Microsoft celé řadě zákazníků v uplynulém roce. Toto ocenění představuje KPCS CZ jako úspěšnou společnost ve spolupráci s lokálním zastoupením Microsoftu v České republice, kde je kladen důraz na inovativnost, obchodní dopad, spokojenost zákazníků a získávání nových zákazníků.


Je nám ctí jmenovat společnost KPCS CZ jako vítěze Microsoft Country Partner of the Year,KPCS CZ je ukázkovým příkladem talentu, který vnímáme v naší partnerské komunitě, která nám pomáhá poskytovat inovativní a transformační řešení.Gavriella Schuster, General Manager, Worldwide Partner Group, Microsoft Corp.


Microsoft Partner of the Year Awards oceňuje partnery, kteří vyvinuli a dodali výjimečná řešení založena na produktech společnosti Microsoft v uplynulém roce.

PRAHA, Česká Republika — 31. květen, 2016

Sdílej v médiích

kpcs-jako-microsoft-country-partner-of-the-year

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu