KPCS jako Microsoft Country Partner of the Year

Novinky a média

 

KPCS CZ byla dnešním dnem vyhlášena vítězem Microsoft Country Partner of the Year Award 2016 Czech Republic. Ocenění je na globální úrovni špičkových partnerů společnosti Microsoft prokázáním vynikajících výsledků v oblasti inovací a implementací zákaznických řešení založených na technologiích společnosti Microsoft

><


"Toto globální uznání je skvělým výsledkem pro KPCS CZ z pohledu kvality a inovativnosti dodávaných řešení našim zákazníkům, která jsou postavena na technologiích společnosti Microsoft. Vnímáme, že se nejedná pouze o ocenění, ale o jistý druh závazku vytrvat ve vysoké kvalitě poskytovaných služeb a spolupráci se společností Microsoft.Jan Kořán, CEO KPCS CZ


Ocenění byla vyhlašována v mnoha kategoriích, vítězové byli vybráni z více jak 2500 nominací ze 119 zemí po celém světě. KPCS CZ byla oceněna za poskytování inovativních řešení, stejně tak jako za spolupráci s lokální pobočkou Microsoft v České republice.

Microsoft Country Partner of the Year Awards vyzdvihuje partnery na úrovni jednotlivých zemí, kteří prokázali vynikající výsledky při poskytování řešení společnosti Microsoft celé řadě zákazníků v uplynulém roce. Toto ocenění představuje KPCS CZ jako úspěšnou společnost ve spolupráci s lokálním zastoupením Microsoftu v České republice, kde je kladen důraz na inovativnost, obchodní dopad, spokojenost zákazníků a získávání nových zákazníků.


Je nám ctí jmenovat společnost KPCS CZ jako vítěze Microsoft Country Partner of the Year,KPCS CZ je ukázkovým příkladem talentu, který vnímáme v naší partnerské komunitě, která nám pomáhá poskytovat inovativní a transformační řešení.
Gavriella Schuster, General Manager, Worldwide Partner Group, Microsoft Corp.


Microsoft Partner of the Year Awards oceňuje partnery, kteří vyvinuli a dodali výjimečná řešení založena na produktech společnosti Microsoft v uplynulém roce.

PRAHA, Česká Republika — 31. květen, 2016

Sdílej v médiích

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole

Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů

map us
map eu