KPCS CZ zvítězilo ve dvou kategoriích 23. ročníku Microsoft Awards

 
  kpcs, awards

Na 23. udílení cen Microsoft Awards za rok 2022 získala společnost KPCS CZ dvě prvenství z celkových devíti kategorií a potvrdila tak zásadní partnerskou roli společnosti Microsoft na českém a slovenském trhu.

KPCS%20&%20Draslovka%20a%20Alto

Zadáním letošního ročníku bylo nominovat projekty podporující digitální transformaci České a Slovenské republiky a jejich udržitelný ekonomický i společenský růst. Do hry se tedy dostala řešení, která jsou inovativní, pomáhají vytvářet další příležitosti, optimalizují byznys procesy i vztahy se zákazníky, zvyšují produktivitu zaměstnanců či zlepšují zákaznickou zkušenost nebo reagují na zvýšené požadavky na bezpečnost v kontextu současného dění, proměn pracovní kultury, zavedení hybridní práce nebo řeší rizika spojená s větší svobodou vloženou do rukou zaměstnanců.

Jsme velmi hrdí na naši partnerskou síť a procházet přihlášky bylo i letos velmi inspirativní. Z našich dat víme, že digitálně vyspělé země jsou šetrnější k životnímu prostředí, bohatší, inovativnější a konkurenceschopnější. Letos se navíc ukázalo, že technologie dokáží pomoci nejen v době, kdy se daří, ale i v těžších časech. Maximální využití dostupných technologií umožňuje firmám dosáhnout více, rychleji reagovat na současné dění a fungovat efektivněji,“ říká Violeta Luca, generální ředitelka Microsoft Česká republika a Slovensko.

Celé znění oficiální tiskové zprávy společnosti Microsoft naleznete zde.

Společnosti KPCS CZ se podařilo vybojovat vítězství v těchto dvou kategoriích se dvěma konkrétními projekty.

Modern & Secure Infrastructure

  • Vítěz ČR & SK: KPCS CZ, s.r.o.
  • Řešení: Globální cloudová infrastruktura Draslovka Holding
  • Zákazník: Draslovka Holding a.s.

SMB Innovation Award

  • Vítěz ČR & SK: KPCS CZ, s.r.o.
  • Řešení: Moderní infrastruktura dynamicky se rozvíjející společnosti Alto Real Estate
  • Zákazník: Alto Real Estate j. s. a.

Více o vítězných projektech si můžete přečíst zde v brožuře MS Awards 2022.

Jsem hrdý na tým KPCS CZ, který získanými oceněními v rámci Microsoft Awards 2022, prokazuje svou špičkovou odbornost a přidanou hodnotu pro naše zákazníky. Velmi přísná kritéria, použitá při vyhodnocování zákaznických projektů, potvrzují dlouhodobou strategii KPCS CZ a přední příčku mezi dodavateli řešení založených na cloudových technologiích Microsoft. Jsem také pyšný na zákazníky, kteří jsou inovativní a hledají nové způsoby řešení tradičních problémů a že na této cestě zákazníky můžeme provázet zrovna my v KPCS CZ,“ reaguje na úspěch KPCS CZ její Chief Sales & Visionary Officer Ondřej Výšek.

Naší vizí v KPCS CZ je stát se preferovaným partnerem pro digitální inovace zákazníků po celém světě. Je mi ctí společně s celým týmem KPCS CZ provázet zákazníky vzrušující cestou digitální transformace, přinášet jim špičková řešení na poli kyberbezpečnosti a cloudových služeb. Není pro nás v KPCS CZ větší odměny, než když se naše vize stává skutečností. Kromě dlouholetých partnerství s našimi zákazníky a dodavateli jsou toho důkazem i získaná prestižní ocenění v rámci Microsoft Awards 2022, kterých si velice vážíme,“ dodává generální ředitel KPCS CZ Miroslav Knotek.

All%20winners

Sdílej v médiích

kpcs-cz-zvitezilo-ve-dvou-kategoriich-23-rocniku-microsoft-awards

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu