KPCS CZ získává Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization

 
  kpcs, azure

KPCS CZ získává Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization jako první Microsoft partner v České republice, regionu střední a východní Evropy a je tak desátou společnostní s touto kompetencí celosvětově.

>Získáním této specializace byla potvrzena rozsáhlá expertíza KPCS CZ spojená s přesunem Windows Server a SQL Server do prostředí Microsoft Azure. Tuto Advanced Specializaci mohou získat pouze ti partneři, jež splňují přísná kritéria spojená s doručováním služeb vycházejících z Cloud Adoption Framework (CAF). Závěrečný audit třetí strany hodnotí mimo jiné znalosti konzultantů, procesní připravenost v oblasti plánování, vyhodnocení bezpečnostních rizik, vlastní migrace a řízení následného provozu a detailní znalosti migračních nástrojů. Vyhodnocení je založeno na existujících referencích zákazníků a provedených projektů.

KPCS CZ tímto stvrzuje svou vedoucí pozici na trhu jako poskytovatel expertních služeb spojených s Microsoft Azure za využití Microsoft Cloud Adoption Framework (https://kpcs.cz/cs/caf), který je nedílnou součástí Azure Migration Program (Microsoft AMP). „Tak, jak organizace postupně zvažují využití Microsoft Azure jako jejich budoucího datového centra, my v KPCS CZ si uvědomujeme, že přesun do prostředí Microsoft Azure přináší organizacím nové výzvy,“ říká Ondřej Výšek, Chief Visionary and Sales Officer. „Jsme připraveni našim zákazníkům přinést zkušenosti a ověřené postupy tak, aby migrace byla efektivní, bezproblémová a naši zákazníci z této migrace získali co nejvíce benefitů.“

Gavriella Schuster, Corporate Vice President, One Commercial Partner (OCP) v Microsoft Corp. dodává: „Windows Server and SQL Server Migration to Microsoft Azure Advanced Specialization uznává partnery, kteří jsou považováni za nejzkušenější v oblasti migrace prostředí a aplikací založených na Windows do Microsoft Azure. KPCS CZ jasně prokázala, že má dovednosti i zkušenosti, které klientům nabízejí cestu k úspěšné migraci, aby mohli začít užívat výhod cloudu.”

O společnosti KPCS CZ

Společnost KPCS CZ, Tier 1 Microsoft CSP partner, je předním poskytovatelem digitálních řešení postavených na infrastruktuře a cloudových službách Microsoft 365 a Azure společnosti Microsoft. Naši špičkoví konzultanti jsou tím, co nás činí unikátními v České republice s přesahem do zemí střední a východní Evropy, Velké Británie a USA.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-ziskava-windows-server-and-sql-server-migration-to-microsoft-azure-advanced-specialization

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu