KPCS CZ získává Gold Security Competency jako jedna z prvních firem v EU

 

Společnost KPCS CZ, pohybující se na trhu IT již od roku 2005, získala certifikaci společnosti Microsoft - Gold Security Competency, a to jako jedna z prvních firem v rámci Evropské unie. Tím společnost potvrdila, že patří na trhu IT k leaderům v oblasti kybernetické bezpečnosti, který pomáhá zabezpečit zákazníkům jejich kritické systémy a chránit jejich data a uživatele před kybernetickými hrozbami. KPCS CZ je v současné době držitelem již 11 Gold kompetencí společnosti Microsoft.

Společnost KPCS CZ je partnerem společnosti Microsoft již od roku 2007. Získáním certifikace Gold Security Competency jasně potvrdila své hluboké technické a manažerské znalosti, zkušenosti a schopnost navrhovat, implementovat a spravovat IT systémy svých zákazníků s ohledem na kybernetickou bezpečnost. Stejně tak prokázala schopnost implementovat správu identity a přístupu a chránit své zákazníky před kybernetickými útoky. Je zřejmé, že KPCS CZ je důvěryhodným poskytovatelem cloudových služeb s pokročilými znalostmi a schopnostmi v oblasti bezpečnostních řešení.

Certifikační proces pro získání této kompetence je náročný. Aby byly splněny vysoké požadavky pro získání nejvyšší úrovně této kompetence nutné pro certifikaci, musela společnost KPCS CZ prokázat, že za posledních 12 měsíců aktivně spravuje u svých zákazníků stanovený počet uživatelů Microsoft Intune, Azure Information Protection nebo Azure Active Directory Premium. Další podmínkou bylo prokázání velmi hlubokých odborných znalostí konzultantů společnosti získáním potřebných certifikačních zkoušek.

Společnost KPCS CZ poskytuje svým zákazníkům v oblasti kybernetické bezpečnosti možnost vybrat si z celé řady služeb, od vyhodnocení současného stavu a pomoci při vytváření digitální vize, přes analýzu prostředí a definici struktury a governance potřebné pro implementaci nového řešení, přes vlastní implementaci a adopci řešení až po poskytnutí spravované služby, tj. zajištění provozu a kontinuálního rozvoje řešení pro naplnění budoucích potřeb organizací. Využívá se při tom možností zabezpečení daných Microsoft 365 včetně možnosti dvoufaktorového ověřování pro zvýšení bezpečnosti identity, bezpečnostní služby jako Azure Sentinel poskytující nejmodernější metody ochrany využívající pokročilé automatizace, služby jako Office Advanced Security Management a Azure Information Protection poskytující lepší kontrolu nad přístupem k datům nebo Microsoft Intune, cloudovou službu pro správu firemních zařízení, aplikací a bezpečnosti. Zároveň společnost KPCS CZ vyvíjí vlastní bezpečnostní řešení, vhodně doplňující výše uvedené nástroje a služby. Služba ATOM společnosti KPCS CZ byla dokonce vítězem soutěže IT produkt roku v oblasti bezpečnostních řešení.

„Získání Gold Security Competency, této prozatím poslední kompetence, je pro nás klíčové. Oblast informační bezpečnosti vnímáme jako zcela zásadní. Jsme hrdí, že se nám podařilo Security kompetenci získat, a tím prokázat, že na tomto poli patříme skutečně k leadrům a že pro naše zákazníky jsme tím správným partnerem, se kterým můžou úspěšně řešit své IT bezpečnostní projekty“, říká Miroslav Knotek, CEO společnosti KPCS CZ.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-ziskava-gold-security-competency-jako-jedna-z-prvnich-firem-v-eu

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

Kontaktujte nás
map us
map eu