KPCS CZ přizpůsobuje organizační strukturu zákazníkům a naplňování své strategie

 
  kpcs

Praha. KPCS CZ změnila od 1. září 2020 svou organizační strukturu. Přizpůsobuje ji potřebám zákazníků a cílům, které si vytyčila v rámci své strategické vize. Změna se týká řízení technických týmů KPCS a dodávek služeb. Zároveň díky těmto změnám vychází společnost vstříc naplňování očekávání, která s sebou nesou nové výzvy.

Na pozici Project Delivery Director přechází od 1. 9. 2020 Lukáš Radil, který ponese odpovědnost za kompletní doručování projektů a služeb zákazníkům společnosti. Lukáš Radil také přebírá manažerskou zodpovědnost za strategickou oblast kybernetické bezpečnosti.

Viktor Nademlýnský pracuje od stejného data v KPCS CZ na pozici Service Delivery Director a přebírá vedle řízení Service Operations také odpovědnost za doručování a řízení spravovaných služeb KPCS CZ (Managed Services), a to včetně Microsoft CSP.

Lukáš Radil a Viktor Nademlýnský pracují v KPCS již řadu let a mají veškeré potřebné znalosti a zkušenosti pro působení v nových pozicích.

„Jsem si jistý, že posun Lukáše a Viktora do nových pozic spojených se změnou organizační struktury brzy přinese očekávané výsledky, a to jak směrem k zákazníkům, tak i k ještě lepšímu vnitřnímu fungování společnosti, větší flexibilitě a celkovému zrychlení reakcí na potřeby trhu,“ říká Miroslav Knotek, CEO. „Nikdy si neklademe malé cíle a vždy je co zlepšovat.“

Sdílej v médiích

kpcs-cz-prizpusobuje-organizacni-strukturu-zakaznikum-a-naplnovani-sve-strategie

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu