KPCS CZ, partner pro digitální transformaci firem a byznysu, získal titul Microsoft Partner of the Year 2024 v kategorii Country Partner

 

Technologická společnost KPCS CZ získala titul Microsoft Partner of the Year 2024 pro Českou republiku. Ocenění je celosvětovým uznáním kompetencí a dovedností partnerů společnosti Microsoft. Vítězům se podařilo prokázat, že jejich řešení mají přímý pozitivní dopad na udržitelný růst, produktivitu a úspěch firem, podporují zákazníky v digitální transformaci pomocí aplikací, služeb, zařízení a inovací v oblasti digitalizace a umělé inteligence. Do soutěže bylo nominováno více než 4700 firem ze 115 regionů, což je historicky rekordní počet přihlášek.

Společnost KPCS CZ byla oceněna za inovativní řešení a služby v oblastech Azure Governance, kybernetické bezpečnosti, DevOps, Moderní spolupráce, řízených služeb Microsoft 365 a umělé inteligence (AI). Zákaznická zkušenost KPCS CZ těží ze strategie a přístupu k problematice IT, mění způsoby vnímání poskytovaných služeb, které pomáhají naplňovat zákazníků jejich byznysové, provozní a finanční cíle. Samotné technologie samozřejmě nestačí – KPCS CZ je propojuje s lidmi. Důvěra zákazníků v nabízené služby a řešení je zavazující, a zároveň je tím, co posouvá úroveň odbornosti stále vpřed. Projekty často začínáme tam, kde jiní končí. Odměnou jsou nejen dlouhodobá strategická partnerství se zákazníky nebo dodavateli technologií, ale také celá řada nezávislých ocenění. „Jsem šťastný a hrdý, že se nám již počtvrté podařilo získat ocenění Microsoft Partner of the Year. Je to pro nás obrovská čest, ocenění naší tvrdé práce a taky obrovský závazek do budoucna. Děkuji všem kolegům z KPCS CZ a taky kolegům z Microsoftu. Takové partnerství mi dává smysl a těším se na další spolupráci a výzvy!“, řekl k získanému ocenění Vratislav Břenek, CSO společnosti KPCS CZ.

Tento pro nás výjimečný úspěch oslavíme společně se dalšími partnery společnosti Microsoft po celém světě na červencové akci zaměřené na digitální připravenost MCAPS Start for Partners a na konferenci Microsoft Ignite, která se bude pořádat digitálně nebo osobně v Chicagu ve dnech 18. až 22. listopadu 2024. Titul Microsoft Country Partner of the Year 2024 pro nás znamená vyjádření důvěry v naši každodenní práci a těšíme se, že nám pomůže vytvářet nové obchodní příležitosti a posilovat stávající vztahy, prohloubit znalost značky KPCS a zvýšit naše uznání a postavení na trhu. K tomu CEO a spoluzakladatel KPCS CZ Miroslav Knotek dodává: „Získání již čtvrtého ocenění Microsoft Partner of the Year, potvrzuje naši schopnost přinášet zákazníkům hodnotu v podobě inovací s důrazem na umělou inteligenci. Tento úspěch reflektuje naše nasazení v digitální transformaci a technologickém pokroku. Jsme hrdí na to, že jsme součástí prestižní sítě partnerů Microsoft, a děkujeme všem našim zaměstnancům, partnerům a zákazníkům za jejich podporu a důvěru. Toto ocenění je pro nás závazkem k pokračování v poskytování špičkových služeb a inovací.“

Děkujeme všem kolegům, spolupracovníkům a partnerům, kteří se na získaném ocenění podíleli. Těšíme se na nové výzvy a další společnou spolupráci.

Technologický tým KPCS CZ

Pro další informace navštivte přímo stránky společnosti Microsoft.

Sdílej v médiích

kpcs-cz-obhajila-titul-microsoft-country-partner-of-the-year

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu