Extreme IoT by KPCS on RallyDakar2017

 
  kpcs

Je tu slíbená lednová reportáž z Jižní Ameriky. V závodním kamionu Martin Macíka na Rally Dakar bylo umístěné naše IoT zařízení, které v průběhu závodu snímalo důležité hodnoty otřesů, zrychlení/zpomalení, přetížení, teploty, nadmořské výšky a dalších.

><

"Jeden kontinent, tři země, mnoho snů"

V lednu letošního roku začala jedna z největších výzev roku – Rally Dakar 2017. Jsme skutečně pyšní na to, že jsme mohli být součástí týmu Martina Macíka Juniora. V dnešním světě jsme svědky toho, jak technologie a analýzy dat pomáhají všude kolem nás. Právě proto jsme vyvinuli unikátní řešení pro monitorování obrovského množství dat z jeho kamionu. IoT(Internet of Things) řešení jsme před cestou řádně otestovali, tak aby vše fungovalo skvěle i během jízdy. Všechna data byla nahrávána do Microsoft Azure, analyzována pomocí Cortana analytics a Machine Learning. Nakonec byla všechna data prezentována pomocí Microsoft Power BI. Bahno, vražené horko, mráz? Nevadí, Martin Macík se vrátil z letošní Rallye Dakar spokojený, odvezl si výborné desáté místo.

Již nyní optimalizujeme řešení na Dakar 2018 na základě zkušeností ze získaných dat. Tento kamion můžete vidět i na digitální konferenci DOTS 2017, která se koná 28.3.2017 ve Forum Karlín. Máme tu čest, že jsme partnery i této významné události, na kterou vás srdečně zveme.

Prohlédněte si fotoreport z této cesty na facebooku.

Čtěte dále:

><

Sdílej v médiích

extreme-iot-by-kpcs-on-rallydakar2017

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu