Microsoft Surface Pro 9

 

Výkon notebooku, flexibilita tabletu

Pracujte, streamujte a hrajte si – univerzální Surface Pro 9 vám poskytne flexibilitu tabletu a výkon přenosného počítače.

Zaregistrujte se na webinář Microsoft Surface: Elegance v hybridním prostředí, kde vás přesvědčíme, že právě řada Microsoft Surface je to pravé pro vaši organizaci.

>

Oživte si den se Surface Pro 9

Nechte se pohltit Odvažte se s praktickou edge-to-edge dotykovou obrazovkou PixelSense™ o úhlopříčce 13".

Neuvěřitelný rozsah Nastavte ideální sklon obrazovky pomocí nastavitelného integrovaného stojánku

Upravit a otočit Přejděte z tabletu na přenosný počítač s klávesnicí Surface Pro Signature Keyboard.

Přizpůsobte se jakémukoli prostoru Na vybraných modelech můžete nabíjet příslušenství, připojit monitory a přenášet soubory prostřednictvím dvou portů USB-C® a Thunderbolt™ 4.

Dokonalý úhel S HD kamerou 1080p, která zabírá lepší úhel, budou videohovory potěšením.

Ukažte, co ve vás je Popusťte uzdu své fantazii s perem Surface Slim Pen 2 a aplikacemi jako třeba Adobe Fresco.

Uklizená plocha, pořádek v mysli Díky rozvržení Windows 11 můžete aktivní aplikace přichytit a přesně vyrovnat.

Multitasking s lepší produktivitou Pracujte ve více aplikacích vedle sebe pomocí pohotových rozvržení systému Windows 11.

Dost energie pro vysokou pracovní zátěž Od souborů CAD po PowerBI, vyzkoušejte si výkon profesionální úrovně.

Další způsoby spolupráce Brainstorming kdekoli s digitálním perem, tabulí a dotykovou obrazovkou.

Výkon dle vaší definice

Notebook bez kompromisů Výkon nové generace, baterie s dlouhou výdrží1 kterou zaměstnanci očekávají a příslušenství, které umožňuje práci odkudkoliv.

Pružné v jakémkoliv prostředí Tablet nebo notebook s nízkou hmotností a ultratenkou přenosností. Nastavte si stojánek Kickstand tak, aby se přizpůsobil vašemu stylu práce.

Nastavení jako plně stolní počítač Počítač 2 v 1, který je po připojení k výkonným externím displejům 4K dokonalou pracovní stanicí.

Jako psaní na pravý papír

Pero Surface Slim Pen 2 při psaní poznámek poskytuje přirozenou zpětnou vazbu a je vždy bezpečně uloženo v klávesnici, ve které se i bezdrátově nabíjí.

Surface Pro 9

Od souborů CAD po tabulky Excelu získáte profesionální úroveň výkonu s procesory 12. generace Intel® Core™ postavenými na platformě Intel® Evo™. • Procesor Intel® Core™ i5 nebo i7 12. generace • Připojení Wi-Fi • Výdrž baterie až 15,5 hodin • Počítač se zabezpečeným jádrem s TPM 2.0 • Dva USB-C® se 4 porty USB 4,0 / Thunderbolt™

Surface Pro 9 s 5G

Zůstaňte připojeni s konektivitou 5G, rychlým multitaskingem a delší výdrží baterie s procesorem Microsoft SQ® 3. Surface Pro 9 s 5G není dostupný v České republice. • Microsoft SQ® 3 s jednotkou pro neurální zpracování • Vysokorychlostní konektivita 5G • Výdrž baterie až 19 hodin • Počítač se zabezpečeným jádrem s procesorem zabezpečení Microsoft Pluton • Dva porty USB-C® 3.2

obr1

Na naše zabezpečení systému Windows 11 se můžete spolehnout

Chraňte, co je vaše Můžete klidně spát s vědomím, že všechny vrstvy vašeho přenosného počítače bezpečně spravuje společnost Microsoft.

Zachovejte si soukromí Od zabezpečených cloudových souborů až po přihlašování ve Windows Hello bez hesla.

Surface se systémem Windows 11 Intuitivní použití, snadné pro IT, bezpečné pro všechny. To je síla Windows 11 Pro a Surface dohromady. Uvolněte plný potenciál své organizace.

Pracujte přirozeně

Pište a kreslete na dotykovém displeji stejně jako perem a papírem. Pomocí dotykových signálů pera Surface Slim Pen 2, poskytuje přirozenou zpětnou vazbu pro lepší přesnost. Bezpečně uložte a nabíjejte pero v klávesnici Surface Pro Signature Keyboard.

Pohodlnější schůzky

Studiové mikrofony s funkcí pro čistější zvuk umí potlačit hluk na pozadí a zachytit váš hlas jasněji bez ohledu na to, zda sedíte nebo se procházíte. Bude vás také mnohem snadněji slyšet a sami lépe uslyšíte i když ostatní současně zrovna mluví a smějí se.

Nasazení, správa a zabezpečení odkudkoli

Počítače se zabezpečeným jádrem Nejlépe zabezpečené zařízení s Windows 11 pro pracovníky zacházející s nejcitlivějšími daty.

Vyměnitelné komponenty Hlavní součásti včetně displeje, tepelného modulu, stojánku Kickstand, portu Surface Connect a dalších jsou vyměnitelné.

Správa pomocí cloudu Nasazuje a spravujte prostřednictvím cloudu až do vrstvy firmwaru pomocí Microsoft Endpoint Manageru a DFCI.

Odnímatelný pevný disk Zajistěte si kontrolu nad citlivými informacemi s odnímatelným pevným diskem pro uchovávání dat.

Zaregistrujte se na webinář Microsoft Surface: Elegance v hybridním prostředí, kde vás přesvědčíme, že právě řada Microsoft Surface je to pravé pro vaši organizaci.

obr2

Sdílej v médiích

microsoft-surface-pro-9

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu