Microsoft Surface a Microsoft 365 ekosystém

 

Konstrukce zařízení Microsoft Surface Pro 9

Nové modely Surface byly navržené pro všechny – od kreativců a hráčů až po rodiny a firmy všech velikostí. Jsou proto schopné našim zákazníkům poskytovat všestrannost a výkon a umožňují jim soustředit se na to, co je nejdůležitější, a nezabývat se použitými technologiemi. Zařízení Surface mají díky své konstrukci odlišný vzhled. Chceme, aby se lišila, aby vynikala a sloužila jako prostředek pro kreativní energii našich zákazníků.

Zaregistrujte se na webinář Microsoft Surface: Elegance v hybridním prostředí, kde vás přesvědčíme, že právě řada Microsoft Surface je to pravé pro vaši organizaci.

Windows Hello

Windows Hello je osobnější a bezpečnější způsob, jak můžete získat okamžitý přístup ke svým zařízením s Windows 11 a Windows 10 prostřednictvím PIN kódu, rozpoznávání obličeje nebo otisku prstu. PIN bude potřeba nastavit v průběhu nastavení přihlašování prostřednictvím rozpoznávání obličeje nebo otisku prstu, ale můžete se přihlašovat i pouze tímto PIN kódem. Pokud už vás nebaví, že si musíte stále pamatovat nebo resetovat heslo, zkuste místo toho k přihlašování ke svému účtu Microsoft používat Windows Hello nebo klíč zabezpečení vyhovující FIDO 2. Stačí vám k tomu zařízení se systémem Windows 11 a prohlížeč Microsoft Edge. (Na Xboxu ani telefonech ještě není tato funkce dostupná.)

Obr%C3%A1zek06666

Windows Autopilot a Surface zařízení

Windows Autopilot je cloudová technologie nasazení v systémech Windows 10 a Windows 11. Autopilot systému Windows můžete použít ke vzdálenému nasazení a konfiguraci zařízení v procesu bez dotyku ihned po vybalení. IT profesionálové tradičně tráví spoustu času vytvářením a přizpůsobováním bitových kopií, které budou později nasazeny na zařízení, která již mají nainstalovaný dokonale dobrý OS. Windows Autopilot zavádí nový přístup k nasazení bez dotyku pomocí sady technologií pro nastavení a konfiguraci zařízení Windows. To umožňuje oddělení IT konfigurovat/přizpůsobovat obrazy s malou nebo žádnou infrastrukturou pro správu a procesem, který je snadný a jednoduchý. Z pohledu uživatele stačí k uvedení Surface do produktivního stavu jen několik jednoduchých kroků. Ve skutečnosti je jedinou interakcí vyžadovanou od koncového uživatele připojení k síti a ověření jejich přihlašovacích údajů. Vše poté je plně automatizované. Autopilot systému Windows vám umožňuje:

• Automaticky připojit zařízení k Azure Active Directory (Azure AD).
• Automatická registrace zařízení do služeb MDM, jako je Microsoft Intune (vyžaduje předplatné Azure AD Premium). Omezte vytváření účtu správce. Autopilot je jediný způsob, jak nechat první osobu, která se přihlásí do Windows, zadat jako standardní uživatel
• Vytvářejte a automaticky přiřazujte zařízení do konfiguračních skupin na základě profilů zařízení
• Přizpůsobte obsah a branding OOBE (Out of Box Experience) tak, aby splňovaly požadavky organizace
• Povolte úplnou konfiguraci zařízení pomocí Intune. Vzdáleně resetujte nebo restartujte zařízení

Microsoft Surface Pro 9 a Microsoft 365

m365asurf

Zjednodušení správy IT a zvýšení její hodnoty

S jediným integrovaným řešením Microsoft 365 optimalizujete práci svých IT týmů. Zjednodušené IT prostředí automatizuje úlohy s velkou časovou náročností a umožní se tak zaměřit na aktivity s vyšší přidanou hodnotou.

Eliminace nadbytečných řešení

Konsolidace řešení a tím i jejich dodavatelů pomůže zvýšit úspory nákladů na budování a provoz IT infrastruktury. Díky identifikaci a adopci služeb a funkcí v Microsoft 365, dokážete zvládnout více s méně prostředky.

Bezpečnost prostředí a digitální práce

Zlepšete své zabezpečení na základě strategie nulové důvěry (zero – trust). Díky menšímu počtu narušení, lepší správě identit a využívání služeb Microsoft security dosáhnete také významné úspory nákladů.

Efektivní licencování Microsoft CSP

Pomocí programu CSP a našich specialistů získáte jednoduchý a efektivní nástroj správy licencí a licenčních programů. Podpora obchodních a provozních aktivit, tak bude flexibilní a škálovatelná dle potřeb a růstu společnosti.

Zaregistrujte se na webinář Microsoft Surface: Elegance v hybridním prostředí, kde vás přesvědčíme, že právě řada Microsoft Surface je to pravé pro vaši organizaci. Obr%C3%A1zek0666

Sdílej v médiích

microsoft-surface-a-m365-ekosystem

Kontakt

Nenašli jste, co hledáte? Pošlete nám zprávu a zůstaneme s vámi ve spojení.

* Vyžadované pole. Osobní data použijeme pouze pro vypracování odpovědi na dotaz. Pravidla zpracování osobních údajů.

* Souhlas se zpracováním údajů

map us
map eu